معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4

یافتن بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4 راهی درست برای استفاده‌ی حداکثری از عناوین زیبای آن است

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
هدست های گیمینگ

یکی از مهم‌ترین اجزای بازی‌های مدرن صدا است. به طوری که برخورداری از یک هدست یا سیستم صوتی مناسب می‌توان منجر به لذت بردن دو چندان مخاطب از یک عنوان بدل شود. در همین راستا، یافتن هدست مناسب برای کنسول PS4 راهی درست برای استفاده‌ی حداکثری از عناوین زیبای آن است. یک هدست خوب برای کنسول PS4 صدایی شفاف و گیرا همچون کریستال را ارائه می‌دهد. به گونه‌ای که می‌توانید قدم‌های دیگر مخاطبان در بازی Apex Legends را به خوبی شنیده و جهت آن‌ها را تشخیص دهید، از موسیقی باشکوه بازی‌هایی چون Dark Souls و Skyrim لذت برید و با صدای خشاب‌گذاری شاتگان در بازی DOOM ارضای روحی شوید. به واقع نقش صدا در ارتقای تاثیرگذاری یک اثر بسیار جالب توجه است.
هنگامی که به دنبال هدست مناسبی برای کنسول PS4 خود می‌گردید، باید چندین نکته را در نظر بگیرید. کیفیت صدا مهم است اما گر به دنبال هدستی مناسب برای بازی آنلاین هستید باید به دنبال هدستی با خروجی صدای ۷٫۱، حال چه شبیه‌سازی شده و چه استاندارد، بگردید. این مورد به شما امکان مکان‌یابی دقیق در بازی را می‌دهد. فاکتور مهم دیگر نیز راحتی است، چرا که شما قرار است روزی چندین ساعت از این هدست استفاده کنید. هرگز هدستی با گوشی‌های بسیار بزرگ و پدهای مزاحم یا سنگین نخرید. میکروفون نیز در بازی‌های تیمی اهمیت زیادی دارد اما اگر اکثرا به تجربه‌ی بازی‌های داستانی می‌پردازید می‌توانید از آن صرف نظر کنید. قیمت بهترین هدست‌های کنسول PS4 در محدوده‌ی ۸۰ الی ۱۵۰ دلار می‌باشد. اگر هدستی با قیمت کمتر پیدا کردید یحتمل جنس آن بنجل بوده یا مشکل خاصی دارد. گران بودن بیشتر نیز بی‌منظور است. در ادامه به بهترین هدست‌های موجود بر روی کنسول PS4 می‌پردازیم.

یک هدست خوب برای کنسول PS4 صدایی شفاف و گیرا همچون کریستال را ارائه می‌دهد. به گونه‌ای که می‌توانید قدم‌های دیگر مخاطبان در بازی Apex Legends را به خوبی شنیده و جهت آن‌ها را تشخیص دهید، از موسیقی باشکوه بازی‌هایی چون Dark Souls و Skyrim لذت برید و با صدای خشاب‌گذاری شاتگان در بازی DOOM ارضای روحی شوید. به واقع نقش صدا در ارتقای تاثیرگذاری یک اثر بسیار جالب توجه است.

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4

۱- Razer Kraken Tournament Edition

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Razer Kraken Tournament Edition

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول کابل: ۱٫۳ متر

وزن: ۳۲۲ گرم

قابل استفاده در: Mac – Xbox One – PC – PS4 – موبایل

این هدست را می‌توان بهترین هدست در دسترس برای کنسول PS4 در حال حاضر دانست. Razer Kraken Tournament Edition که جایگزین Razer Kraken Pro V2 شده در حال حاضر از منظر ارزش و عملکرد بهترین محصول موجود در بازار است. این هدست از هر لحاظی عالی بوده و ارزشی بیشتر از قیمت خود دارد. کیفیت صدای آن بسیار بالا بوده و بیس عالی آن برای گیمینگ مناسب می‌باشد. این محصول به لطف برخورداری از تکنولوژی THX Special audio برای بازی‌های آنلاین بسیار مناسب است و برای بازی‌های داستانی نیز تا حد زیادی عملکرد راضی‌کننده‌ای را از خود نشان می‌دهد. دیالوگ‌ها به خوبی در آن پخش می‌شوند که موجب برتری آن نسبت به تعداد زیادی از رقبا می‌شود. این هدست به لطف طراحی خوب و گوشی‌های نرم از راحتی مناسبی برخوردار است. میکروفون آن به شفاف و بلند است و دکمه‌ی کنترل حجم صدا بر روی آن بسیار کارآمد می‌باشد. در مجموع این محصول بسیار عالی است و با توجه به قیمت مناسب، خرید آن به تمامی دارندگان کنسول PS4 پیشنهاد می‌شود.

این محصول به لطف برخورداری از تکنولوژی THX Special audio برای بازی‌های آنلاین بسیار مناسب است و برای بازی‌های داستانی نیز تا حد زیادی عملکرد راضی‌کننده‌ای را از خود نشان می‌دهد.

۲- Sony Playstation Wireless Platinum

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Sony Playstation Wireless Platinum

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول عمر باتری: ۶ ساعت

وزن: ۳۱۸ گرم

قابل استفاده در: PS4

پیدا کردن هدستی هم‌رده با این محصول رسمی سونی بسیار دشوار است. در واقع می‌توان گفت که این عمل با توجه به قیمت و عملکرد عالی آن غیر ممکن است. اگر احیانا قیمت آن از بودجه‌ی مخاطب بیشتر است، نمونه‌ی Gold آن که با قیمت ۴۰ دلار ارزان‌تر در بازار موجود است را پیشنهاد می‌کنیم. البته این مدل کیفیت صدا و جذابیت ظاهری مدل پلاتینیوم را ندارد. شاید خروجی این هدست آن قدرت لازم را نداشته باشد اما وضوح آن بی‌نظیر است. این هدست‌ها پروفایل‌های قابل شخصی‌سازی مخصوص کنسول PS4 نیز دارند. بزرگترین نقطه‌ی قوت آن‌ها صدای ۷٫۱ Surround است. طول عمر باتری آن‌ها نیز از دسته‌ی PS4 بیشتر می‌باشد. لازم به ذکر است که هر دوی این مدل‌ها رسمی هستند و با در نظر گرفتن هدست Playstation VR طراحی شده‌اند. این به معنی راحتی و هماهنگی آن‌ها در صورت استفاده‌ی همزمان است.

شاید خروجی این هدست آن قدرت لازم را نداشته باشد اما وضوح آن بی‌نظیر است. این هدست‌ها پروفایل‌های قابل شخصی‌سازی مخصوص کنسول PS4 نیز دارند. بزرگترین نقطه‌ی قوت آن‌ها صدای ۷٫۱ Surround است.

۳- Razer Nari Ultimate

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Razer Nari Ultimate

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول عمر باتری: ۸ ساعت، در صورت عدم استفاده از HyperSense 20 ساعت

وزن: ۴۳۰ گرم

قابل استفاده در: PS4

این محصول تنها هدست گیمینگ موجود در بازار است که از تکنولوژی rumble استفاده می‌کند. به این معنی که با پخش صداهای بزرگتر می‌لرزد و به واقع تاثیر فراوانی در غرق شدن در فضای بازی‌ها دارد. البته امکان غیر فعال کردن این ویژگی وجود دارد. این تکنولوژی Hypersense نام دارد و با وجود انقلابی نبودن، بسیار جذاب است. این هدست از دیگر جوانب نیز بسیار عالی است. طول عمر باطری آن نیز در صورت استفاده نکردن از تکنولوژی لرزش آن ۲۰ ساعت می‌باشد که در نوع خود مثال‌زدنی است. علاوه بر این شاهد اختلال در اتصالات نخواهیم بود. با این حال برای مقاصد غیر از گیمینگ هدست‌های بهتری چون Steel series Arctis Pro وجود دارد.

این محصول تنها هدست گیمینگ موجود در بازار است که از تکنولوژی rumble استفاده می‌کند. به این معنی که با پخش صداهای بزرگتر می‌لرزد و به واقع تاثیر فراوانی در غرق شدن در فضای بازی‌ها دارد. البته امکان غیر فعال کردن این ویژگی وجود دارد.

۴- Beyerdynamic Custom Game

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Beyerdynamic Custom Game

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول کابل: ۱٫۵ متر

وزن: ۲۸۲ گرم

قابل استفاده در: PS4 – PC – Switch – موبایل و تبلت

بودجه‌ی شما برای خرید یک هدست برای کنسول PS4 چقدر است؟ اگر مقدار آن بالاست خرید این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم، چرا که کیفیت صدا و سطح راحتی آن بسیار عالی هستند. این محصول یکی از بهترین هدست‌های حاضر در این لیست است و کیفیت میکروفون آن نیز بی‌نظیر می‌باشد. از منظر راحتی نیز می‌توان آن را مثال‌زدنی دانست؛ این هدست هرگز فشار زیادی به سر وارد نکرده و از گوشی‌های مناسبی نیز بهره می‌برد. اگر به دنبال هدست گران‌قیمتی هستید این محصول بهترین انتخاب برای شماست.

این محصول یکی از بهترین هدست‌های حاضر در این لیست است و کیفیت میکروفون آن نیز بی‌نظیر می‌باشد.

۵- Turtle Beach Stealth 700

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Turtle Beach Stealth 700

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول عمر باتری: ۱۰ ساعت

قابل استفاده در: PS4 – Xbox One

آخرین مجموعه از هدست‌های Turtle Beach، محصولاتی بدون سیم و با کیفیت صدا و راحتی بسیار بالایی هستند. عدم وجود سیم خود یک مزیت مناسب است و خوشبختانه در این محصولات کیفیت فدای راحتی نشده است. علاوه بر این تکنولوژی ضد نویز به کار رفته در آن بسیار مناسب است و راحتی آن در مدت زمان استفاده‌ی طولانی از آن بی‌نظیر است. این برند به راحتی محصولات خود شناخته می‌شود و همه‌ی هدست‌های گیمینگ آن از این لحاظ در سطح بسیار خوبی قرار دارند. مدل Stealth 700 از این برند علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده داره امکانات خاصی چون توانایی افزایش میزان حجم صداهای انتخابی چون صدای پا و صدای شلیک تفنگ در کنار قابلیت اتصال بلوتوث و نرم‌افزار رسمی همراه مخصوص موبایل می‌باشد. همه‌ی این موارد در کنار کیفیت عالی میکروفون این محصول آن را به انتخابی عالی با قیمتی مناسب بدل کرده‌اند.

این برند به راحتی محصولات خود شناخته می‌شود و همه‌ی هدست‌های گیمینگ آن از این لحاظ در سطح بسیار خوبی قرار دارند

۶- Steel Series Arctis Pro

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Steel Series Arctis Pro

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول کابل: ۱٫۵ متر

وزن:  ۳۱۲ گرم

قابل استفاده در: PC – PS4 – Xbox One – Mac – موبایل

قیمت این هدست ممکن است در نگاه اول بسیار زیاد به نظر بیاید، اما امکانات این محصول کاملا ارزش این قیمت بالا را دارند. سیستم صدای واضح و با کیفیت آن در نوع خود بهترین است و امکان تبدیل بدون سیم آن بسار کارآمد می‌باشد. تمامی قابلیت‌های این هدست از طریق صفحه‌ی OLED تعبیه شده بر آن قابل تنظیم هستند و ساختار آلیاژی آن بسیار مدرن و پیشرفته است. برتری‌های اصلی این محصول به PS4 مربوط می‌شوند. اگر به دنبال بهترین کیفیت هستید این بهترین هدستی است که می‌توانید برای کنسول PS4 خود تهیه کنید.

تمامی قابلیت‌های این هدست از طریق صفحه‌ی OLED تعبیه شده بر آن قابل تنظیم هستند و ساختار آلیاژی آن بسیار مدرن و پیشرفته است

۷- Turtle Beach Elite Pro 7

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Turtle Beach Elite Pro 7

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول کابل: ۱٫۵ متر

قابل استفاده در: PC – PS4 – Xbox One

این محصول مخصوص مخاطبان بازی‌های شوتر طراحی شده است و شمال تکنولوژی خاصی تحت عنوان Superhuman Hearing می‌شود. این تکنولوژی صدای ناشی از قدم‌ها، حرکات اطراف مخاطب، شلیک‌ها و سایر نشانه‌های حاکی از حضور دشمنان را افزایش می‌دهد که در عنوانی چون Call of Duty Black Ops 4 بسیار کارآمد است. این ویژگی برتری واضحی به مخاطب در بازی‌های آنلاین رقابتی می‌دهد. صدای Surround آن نیز از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مخاطب را کاملا در جو بازی قرار می‌دهد. علاوه بر این، این محصول بسیار راحت است و بالشتک‌های گوشی‌های آن مناسب بازی‌ کردن به مدت طولانی طراحی شده‌اند. این هدست حتی به فکر مخاطبان عینکی نیز بوده و کمترین فشار را بر گوش‌ها می‌آورد. البته کیفیت صدای آن به پای بهترین محصولات موجود در بازار نمی‌رسد و برای لذت بردن از فیلم‌ها یا گوش دادن به موسیقی انتخاب‌های بسیار بهتری وجود دارند. در هر صورت اگر عمده‌ی اوقات فراغت خود را با بازی‌های شوتر آنلاین اختصاص می‌دهید، خرید این هدست را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

این محصول بسیار راحت است و بالشتک‌های گوشی‌های آن مناسب بازی‌ کردن به مدت طولانی طراحی شده‌اند. این هدست حتی به فکر مخاطبان عینکی نیز بوده و کمترین فشار را بر گوش‌ها می‌آورد. البته کیفیت صدای آن به پای بهترین محصولات موجود در بازار نمی‌رسد

۸- Turtle Beach Recon 50P

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Turtle Beach Recon 50P

طراحی آکوستیک: از پشت بسته شده

طول کابل: ۱٫۵ متر

وزن: ۴۹۹ گرم

قابل استفاده در: PS4

این هدست ارزان‌ترین نمونه‌ی موجود در این لیست است و اگر نمی‌خواهید بودجه‌ی چندانی را به خرید یک هدست اختصاص دهید بهترین انتخاب شما می‌باشد. کیفیت صدای این محصول بسیار بهتر از نمونه‌های هم رده می‌باشد. البته همان‌طور که انتظار می‌رود کیفیت آن نسبت به نمونه‌های بهتر و گران‌تر بسیار ضعیف‌تر است. با این حال شفافیت و صدای استریوی آن کاملا مناسب می‌باشند. این محصول از منظر راحتی نیز بسیار عالی است. بالشتک‌های گوشی‌های وظیفه‌ی خود را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. اما کیفیت میکروفون آن چندان مناسب نیست. طراحی این محصول خود و محکم است و بعید است که شاهد خراب شدن آن باشید. مدل‌های آبی و سیاه آن از منظر ظاهری نیز زیبا هستند. بزرگترین نقطه‌ی ضعف این هدست میکروفون آن می‌باشد.

همان‌طور که انتظار می‌رود کیفیت این هدست نسبت به نمونه‌های بهتر و گران‌تر بسیار ضعیف‌تر است. با این حال شفافیت و صدای استریوی آن کاملا مناسب می‌باشند

بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
Telegram
بهترین هدست های گیمینگ برای کنسول PS4
اینستاگرام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *