معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / شایعه | بر اساس تبلیغ فاش شده قیمت ایکس‌ باکس سری ایکس ۵۹۹ دلار خواهد بود

شایعه | بر اساس تبلیغ فاش شده قیمت ایکس‌ باکس سری ایکس ۵۹۹ دلار خواهد بود

هنوز قیمت ایکس‌ باکس سری ایکس به طور رسمی مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد دقایقی پیش جزئیاتی در رابطه با آن از طریق یک تبلیغ فاش شده باشد.

قیمت ایکس‌ باکس سری ایکس

قیمت ایکس‌ باکس سری ایکس

وبسایت خبری کریتیکال هیت (Critical Hit) متذکر شده است که پرینگلز (Pringles) اخیراََ بسته‌های خود را که با همکاری ایکس‌ باکس و اسپانسر مایکروسافت به آفریقای جنوبی ارسال کرده است و به مشتریان این شانس را می‌دهد که برنده‌ی یک کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس و اشتراک ایکس‌ باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) باشند. به طور کلی ۴۶ کنسول ارائه خواهد شد که همگی باهم حدود ۳۷ هزار دلار قیمت دارند. با انجام یک تقسیم متوجه می‌شویم که هر ایکس‌ باکس نزدیک به ۶۱۱ پوند یا ۸۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. با توجه به سابقه‌ی قبلی عرضه‌ی کنسول‌ها در آمریکا و اروپا می‌توان پیش‌بینی کرد که احتمالاََ با قیمتی ۵۹۹ دلاری رو به رو خواهیم شد.

همان‌طور که می‌دانید شرکت مایکروسافت به طور رسمی صحبتی از قیمت کنسول نسل بعدی خود به میان نیاورده است و شانس بالایی وجود دارد که با قیمت ۵۹۹ دلاری مواجه نشویم. اگرچه این قیمت منطقی به نظر می‌رسد با توجه به قدرتی که ایکس‌ باکس سری ایکس به ارمغان می‌آورد اما شایعه‌های مختلفی وجود دارند که به ما می‌‌گویند مایکروسافت برای هر گونه ضرر سخت‌افزاری آمادگی دارد و احتمالاََ این موضوع باعث شود شاهد قیمتی بسیار پایین‌تر از انتظارات باشیم.

قیمت ایکس‌ باکس سری ایکس

از طرفی به نظر نمی‌رسد شرکت مایکروسافت نگران قیمت‌گذاری ایکس‌ باکس سری ایکس باشد چرا که آن‌ها استراتژی خود را پیرامون تعداد کاربران بنا کرده‌اند و بنا بر صحبت‌های آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) در ماه ژوئن گذشته، آن‌ها خیلی نگران تعداد دستگاه فروش رفته نیستند. وی در این باره گفته بود:

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که ارزش مناسبی را برای کاربران خود به ارمغان بیاوریم. قیمت عامل مهمی به حساب می‌آید اما استراتژی اصلی ما پیرامون بازی‌بازان بنا شده است نه دستگاه. اگر امسال سالی نیست که خانواده‌ها تصمیم به خرید ایکس‌ باکس جدید بگیرند، خب مشکلی نیست. استراتژی ما امسال حول تعداد فروش ایکس‌ باکس سری ایکس شکل نگرفته است.

کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس در تعطیلات سال جاری در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد. هنوز قیمت و تاریخ دقیق عرضه مشخص نیست و ما انتظار داریم در ماه سپتامبر رویدادی برگزار و اطلاعات تکمیلی به اشتراک گذاشته شود. همچنین بر اساس گزارش‌ها و اطلاعات فاش شده از سوی چندین منبع معتبر و تبلیغات در دسترس قرار گرفته‌ی زودهنگام، مایکروسافت قصد دارد یک کنسول ضعیف‌تر اما ارزان برای مخاطبین خود عرضه کند که قابلیت اجرای عناوین نسل بعدی را با رزولوشن ۱۰۸۰p خواهد داشت.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *