معماری
خانه / بروزرسانی بازی ها / بروزرسانی ۸٫۳ بازی World of Warcraft منتشر شد

بروزرسانی ۸٫۳ بازی World of Warcraft منتشر شد

شرکت بلیزارد (Blizzard) بروزرسانی ۸٫۳ بازی World of Warcraft با عنوان Visions of N’Zoth را منتشر کرده است که داستان بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Battle for Azeroth را با اضافه کردن بخش Old God به یک جمع‌بندی نهایی می‌رساند.

بروزرسانی ۸٫۳ بازی World of Warcraft

هم‌زمان با انتشار این به‌روزرسان، تغییراتی ناشی از حضور یکی از خدایان باستانی در جهان بازی ایجاد خواهد شد. بازی‌بازان باید در پایان به محل زندگی این Old God رفته و او را شکست دهند. علاوه بر این، دو نژاد مشترک جدید به بازی اضافه شده‌اند. گروه Hordeها می‌توانند به نژاد جدید Vulpera و Allianceها می‌توانند به نژاد جدید Mechagnome دسترسی پیدا کنند.

شما می‌توانید لیست تمامی تغییرات اعمال شده در بازی را در وب‌سایت رسمی شرکت بلیزارد مطالعه کنید. با این حال، خلاصه‌ای از جزییات مربوط به این بروزرسانی در ادامه قرار گرفته است.

    دو ناحیه‌ی Corrupted جدید: Uldum و Vale of Eternal Blossoms

    خدای باستانی N’Zoth از زندان خود آزاد شده و نابودی و وحشت تمام سرزمین Azeroth را فرا گرفته است. ارتش N’Zoth گردآمده‌اند تا به Uldum و Vale of Eternal Blossoms حمله کنند. اگر این مدافعان باستانی شکست بخورند، N’Zoth کابوس خود را به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

    Raid جدید Ny’alotha, the Waking City

    به Ny’alotha, the Waking City، سرزمینی بروید که کابوس در آن‌جا حکمرانی می‌کند. یک Raid جدید با ۱۲ باس مختلف که در منطقه‌ی Black Empire جریان دارد انتظار شما را می‌کشد. با نیروهای شیطانی این منطقه مبارزه کرده و در نهایت با N’Zoth برای نجات Azeroth مبارزه کنید.

    ویژگی جدید Horrific Vision

    این رویاهای ترسناک در حقیقت چالش‌هایی برای تیم‌های ۱ تا ۵ نفره است که گوشه‌ای از آینده‌ی تلخی که N’Zoth برای شما در نظر گرفته را به بازی‌بازان نشان می‌دهد. زمانی که در حال تجربه‌ی این کابوس هستید، درجه‌ی سختی Instanceها به مرور زمان افزایش یافته و شما را مجبور می‌کند پیش از این که عقل خود را کامل از دست بدهید، آن‌جا را ترک کنید.

    هر بار که یکی از این کابوس‌ها را مشاهده می‌کنید، اطلاعات بیشتری درباره‌ی برنامه‌های N’Zoth کسب خواهید کرد. این اطلاعات را به Wrathion برده و قدرت دفاعی خود را افزایش دهید. علاوه بر این، شما ابزارهای را دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد به عمق بیشتری در این کابوس‌ها بروید.

بروزرسانی ۸٫۳ بازی World of Warcraft
Telegram
بروزرسانی ۸٫۳ بازی World of Warcraft
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *