معماری
خانه / اخبار / بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد+ جزییات

بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد+ جزییات

بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده که محتویات زمان محور زیادی را در کنار امکانات و ویژگی‌های جدید زیادی را در اختیار بازیکنان قرار داده است. محتویات زمان محور این بروزرسانی شامل بخش Snowfight و یک حالت جدید در بخش Gunfight می‌شود که رنگ و بوی سال نوی میلادی را دارند و از بخش منوی اصلی بازی قابل دسترس هستند. این دو بخش جدید تنها در دوره زمانی تعطیلات سال نو میلادی در دسترس خواهند بود و بعد از گذشت این ایام از بازی حذف خواهند شد.

بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare

این بخش که در قسمت Winter Docks قرار دارد به بازیکنان این امکان را می‌دهد که با حضور یک بازیکن دیگر و یا دوستان به انجام نبرد به وسیله گلوله‌های برفی بپردازند و دیگر خبری از استفاده از سلاح‌های گرم نخواهد بود.

همچنین در این بروزرسانی شاهد اضافه شدن Drop Zone به بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare هستیم. گفتنی است که در این حالت شما قادر خواهید بود تا با دفاع کردن از Objectiveهای بازی امتیاز به مراتب بیشتری را کسب کنید، برخلاف دیگر حالت‌های بخش چند نفره این بازی، تنها راه دستیابی به Killstreakها نیز تنها با محافظت و زنده ماندن در Objective میسر است. شما با محافظت کافی از این بخش‌ها می‌توانید یک Care Package را بدست آورید که درون آن Killstreakهای مختلفی وجود خواهد داشت.

علاوه‌بر این‌ها در این بروزرسانی محتوای الحاقی جدیدی نیز به‌نام Mad Chemist به بازی اضافه شده است که با انجام چالش‌های خواسته شده می‌توانید به محتویات و آیتم‌های مختلفی دست پیدا کنید، با رفتن به بخش Store بازی می‌توانید تمامی آیتم‌های قابل ارائه را مشاهده کنید. به‌علاوه با تجربه بخش چندنفره بازی شما تا تاریخ ۲۷ دسامبر می‌توانید امتیازهای خود را در این بخش به‌صورت دو برابر کسب کنید و روند پیشرفت خود را در بازی سرعت ببخشید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل دسترس است.

بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *