معماری
خانه / اخبار بازی / برندۀ مسابقات Mortal Kombat 11 در رویداد سالانۀ EVO 2019 مشخص شد

برندۀ مسابقات Mortal Kombat 11 در رویداد سالانۀ EVO 2019 مشخص شد

بازیکن حرفه‌ای با نام SonicFox در فینال مسابقات Mortal Kombat 11 با شخصیت Cassie Cage توانست حریف خود را با نتیجۀ ۳ بر ۰ شکست دهد و برندۀ مسابقات Mortal Kombat 11 در رویداد سالانۀ EVO 2019 شد.

رندۀ مسابقات Mortal Kombat 11 در رویداد سالانۀ EVO 2019
Winner Mortal Kombat11

رویداد سالانۀ EVO که مخفف The Evolution Championship Series است بعنوان مهم‌ترین مسابقات عناوین مبارزه‌ای، مردادماه هر سال در شهر لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود و در آن بازیکنان حرفه‌ای در عناوین مبارزه‌ای مانند Street Fighter V، Mortal Kombat 11 و Tekken 7 با یکدیگر وارد رقابت می‌شوند. بازیکنان سه روز برای کسب مقام قهرمانی تلاش می‌کنند و در ابتدا مسابقۀ Top 32 و Top 16 برگزار می‌شود. در این مسابقات مقدماتی به ترتیب ۳۲ و ۱۶ بازیکن برتر انتخاب می‌شوند و در ادامه هشت بازیکن نهایی به فینال راه پیدا می‌کنند تا در نهایت قهرمان تورنومنت مشخص شود.

SonicFox یکی از بازیکنان حرفه‌ای در این مسابقات بود که روز شنبه در فینال مسابقات Dragon Ball FighterZ با شکست در مقابل بازیکن حرفه‌ای دیگری بانام GO1 مقام اول را در این رشته واگذار کرد اما در رشتۀ Mortal Kombat که تخصص اصلی اوست توانست مقام قهرمانی را بار دیگر تصاحب کند. او در مسابقات نیمه‌نهایی Mortal Kombat با بازیکنی با نام Deoxys مبارزه کرد و توانست با نتیجه ۳ بر ۱ او را شکست دهد. در ادامه بعد از انجام مسابقات زیادی میان سایر بازیکنان،  SonicFox و بازیکن دیگری با نام Dragon به فینال مسابقات Mortal Kombat راه یافتند. SonicFox با کاراکتر Cassie Cage و Dragon با کاراکتر Cetrion در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در یک نبرد مهیج و حرفه‌ای در نهایت SonicFox با نتیجۀ ۳ بر ۰ توانست دراگون را شکست دهد و بار دیگر قهرمان مسابقات مورتال کامبت در EVO 2019 شود.

SonicFox تاکنون در رویداد سالانهٔ Evo توانسته چهار مقام قهرمانی کسب کند که سه تای آنها به مسابقات Mortal Kombat مربوط می‌شود. لازم به ذکر است که علاوه بر قهرمانی امسال ، سانیک‌فاکس در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نیز توانسته است مقام قهرمانی را در مسابقات Mortal Kombat از آن خود کند.

برندۀ مسابقات Mortal Kombat 11 در رویداد سالانۀ EVO 2019
Telegram
برندۀ مسابقات Mortal Kombat 11 در رویداد سالانۀ EVO 2019
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *