معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / برنامه بعدی State of Play به زودی پخش خواهد شد

برنامه بعدی State of Play به زودی پخش خواهد شد

شرکت ژاپنی سونی به تازگی اعلام کرد که برنامه بعدی State of Play قرار است در روزهای آینده پخش شود. این برنامه در روز ۲۴ سپتامبر درساعت  ۱۳ به وقت PST و در ساعت ۲۳:۳۰ روز دوشنبه دوم مهر به وقت ایران پخش خواهد شد.

State of Play
State of Play

در این برنامه ۲۰ دقیقه نمایش وجود خواهد داشت و ممکن است بازی جدیدی هم معرفی شود. البته قرار نیست اطلاعات یا جزئیات جدیدی از کنسول پلی استیشن ۵ ارائه شود. زیرا مدت زمان برنامه طولانی نیست و همچنین سونی هم هیچ برنامه‌ای برای معرفی کنسول PS5 در این برنامه ندارد.

تاکنون شایعات بسیاری درباره تاریخ انتشار بازی The Last Of Us 2 منتشر شده و حتی گزارش‌ها به مشخص شدن آن در هفته‌های آتی اشاره کردند. البته نیل دراکمن (neil druckmann)  کارگردان بازی، به وسیله یک توییت، از اعلام شدن تاریخ انتشار بازی The Last Of Us 2 در این برنامه پرده برداشت.

در روزهای اخیر یکی از تحلیل‌گران صنعت بازی بیان کرد که طی روزهای آینده سونی برنامه‌ای برای نمایش برخی عناوین جدید خود دارد. چیزی تا رویداد ۲۴ سپتامبر سونی باقی نمانده و تنها باید منتظر باقی ماند تا مشخص شود این شرکت ژاپنی علاوه بر اعلام تاریخ انتشار بازی The Last Of Us 2 چه برنامه‌ای دارد.

احتمال می‌رود بازی Last of Us Part II را در اوایل سال ۲۰۲۰ شاهد باشیم، همانطور که بیشتر عناوین مهم انحصاری این کنسول PS4 در سه ماهه نخست سال منتشر می‌شوند.

براساس شایعه‌های قبل، سونی می‌خواهد این بازی را به عنوان یک بازی بین نسلی منتشر کند. بدان معناست Last of Us Part II  هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ دردسترس قرار می‌گیرد.

State of Play
Telegram
State of Play
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *