معماری
خانه / پلی استیشن 5 / برخی از کاربران پلی‌ استیشن ۵ گزارش‌ هایی از وجود صداهای بلند در کنسول ارائه داده‌اند

برخی از کاربران پلی‌ استیشن ۵ گزارش‌ هایی از وجود صداهای بلند در کنسول ارائه داده‌اند

سه روز پیش سرانجام کنسول پلی‌ استیشن ۵ به صورت رسمی عرضه گردید و بسیاری از افراد به کنسول نسل جدید خود دسترسی پیدا کردند. معمولاً کنسول‌های نسل جدید در زمان عرضه از مشکلاتی رنج می‌برند و به نظر می‌رسد این امر در مورد کنسول‌های نسل نهمی نیز صدق می‌کند.

پلی‌ استیشن 5

مشکلات کنسول پلی‌ استیشن ۵

اخیراً برخی از کابران پلی‌ استیشن ۵ گزارش‌هایی در خصوص وجود صداهای بلند و برخی دیگر از صداها در این کنسول نسل جدید ارائه دادند. برخی این نویزها را ناشی از صدای درایو دیسک پلی‌ استیشن ۵ می‌دادند، اما افرادی که نسخه‌ی دیجیتالی این کنسول را دارند نیز صداهایی را گزارش داده‌اند. همچنین گفته می‌شود این صداها ناشی از صدای سیم‌پیچ است که برای آن جای نگرانی وجود ندارد. در حقیقت اکثر افراد حتی در هنگام تجربه‌ی بازی متوجه این موضوع نمی‌شوند زیرا به طور معمول صدا بلندتر از خود بازی‌ها نیست. با این حال برخی از کاربران گزارش داده‌اند که کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ آن‌ها به قدری بلند هستند که باعث حواس پرتی می‌شوند.

در حال حاضر هیچ راه‌حلی برای رفع مشکل صدا وجود ندارد. برخی از کاربران آنلاین گزارش داده‌اند این مورد خود به خود از بین می‌رود. برخی دیگر معتقدند که این امر به دلیل محل قرارگیری کنسول پلی‌استیشن ایجاد شده است. با توجه به بلندی صدای کنسول های نسل قبلی، این مشکل برای دارندگان اولیه‌ی پلی‌ استیشن ۵ جای نگرانی ندارد به نظر نمی رسد که هیچ مسئله‌ی فنی بزرگ و بیش از حد آزار دهنده باشد.

صدای بلند پلی‌ استیشن ۵ تنها مشکلی نیست که برخی از کابران گزارش داده‌اند. به نظر می‌رسد حالت استراحت این دارای مشکلات زیادی است ، به ویژه در هنگام استفاده از آن در بازی Marvel’s Spider-Man Remastered این مورد دیده می‌شود. به نظر می‌رسد که حالت استراحت پلی‌ استیشن ۵ باعث می‌شود تا افراد مجبور باشند فضای ذخیره‌سازی کنسول خود را بازیابی کنند.

به طور کلی کنسول‌های جدید در زمان عرضه با مشکلات مختلفی مواجه هستند. اخیراً نیز گزارش‌هایی در خصوص مشکلات کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس توسط کاربران ارائه شدند. در هر صورت مشکلات این کنسول‌ها به مرور زمان برطرف خواهند شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *