معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / برخی از صاحبان کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس از خاموش شدن‌های آن شکایت دارند

برخی از صاحبان کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس از خاموش شدن‌های آن شکایت دارند

نسل جدید کنسول‌ها سرانجام عرضه شدند و جدیدترین کنسول‌های نسل بعدی هم اکنون به خانه‌ی بازیبازان وارد می‌شوند.کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس و اس محصولات نسل نهمی شرکت مایکروسافت رکورد بالاترین آمار راه اندازی این شرکت را به ثبت رسانده‌اند ، اما گویا همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود.

کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس

مشکلات کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس

برخی از بازیبازان از مشکل خاموش شدن غیرمنتظره‌ی کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس شکایت دارند. خاموش شدن در زمان‌های مختلف اتفاق می‌افتد، اما بیشتر اوقات وقتی بازیباز در حال بارگیری یک بازی است این اتفاق روی می‌دهد. به طور معمول، وقتی این کنسول شروع به بارگیری یک بازی می‌کند یا کمی پس از آن‌که بازی اجرا می‌شود این مشکل روی می‌دهد. از زمان ارائه‌ی این موضوع، مایکروسافت با هیچ گونه اصلاحیه‌ی در سطح جهانی فعلا پاسخ این مشکل را نداده است. به نظر می‌رسد چند ویژگی مشترک این تصادفات را بهم پیوند می‌دهد ، گرچه آن‌قدر نیست که به یک دلیل مشخص اشاره کند. به نظر می‌رسد بازی‌های خاصی هستند که باعث خراب شدن عملکرد کنسول می‌شوند. عناوینی مانند Assassin’s Creed Valhalla و آخرین شماره‌ی سری Call of Duty بیش از بقیه درگیر این ماجرا هستند که کل عملکرد سیستم را خراب می‌کنند. این به ویژه وقتی مشکل ساز است که این عناوین داغ‌ترین بازی‌های معرفی کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس به شمار می‌آیند. بازیبازان این کنسول را به این دلیل خریداری کرده‌اند تا در اسرع وقتبه این عناوین با بالاترین کیفیت ممکن دست پیدا کنند . این می تواند به حجم بالای دیتای بازی‌ها مرتبط شود. به ویژه بازی Call of Duty Black Ops Cold war که حجم دیتای بازی بسیار زیاد است به گونه ای نگران کننده چندین بار در مورد آن توضیح داده شده است. کنسول جدید مایکروسافت یعنی ایکس‌ باکس سری ایکس در اجرای عناوین قدیمی مشکل کمی دارد و آن‌ها را خیلی سریع بارگذاری می‌کند. حداقل یک گزارش از ایکس‌ باکس سری ایکس در حال بارگذاری The Witcher 3 منتشر شده که بسیار سریع عمل کرده و به راحتی از پس بازی بر آمده است. اگرچه راه حل‌هایی در بخش شکایت‌ها پیشنهاد شده، اما ریشه‌ی این مشکل هنوز ناشناخته مانده است.

کاملاً ممکن است که این مشکل از طرف کاربر باشد، خواه عمداً ایجاد شود یا نشود. یک پیشنهاد شامل پاک کردن گرد و غبار و کار نکردن کنسول روی فرش بود. شاید دود Vape که برخی از بازیبازان به ایکس‌ باکس سری ایکس خود وارد کرده‌اند مقصر باشد، هرچند که این امر تاکنون بعید به نظر می‌رسد. متناوباً ، ممکن است برخی از این کنسول‌ها از طریق حمل و نقل آسیب دیده باشند. تا حد زیادی نگران کننده‌ ترین گزینه این ایده است که مشکل اساسی در سخت افزار وجود ندارد. کنسول ایکس‌ باکس ۳۶۰ و حلقه‌ی قرمز مرگ آن خیلی دور از ذهن بازیبازان نیست که فراموش شود. امیدوارم مایکروسافت با عرضه‌ی کنسول‌های جدیدش دوباره با این مشکل مواجه نشود.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *