معماری
خانه / اخبار بازی / برخی از حالت‌ های بازی آینده‌ی Call of Duty Warzone فاش شد

برخی از حالت‌ های بازی آینده‌ی Call of Duty Warzone فاش شد

به تازگی دیتا ماینرها (Dataminer) با جستوجو در بین فایل‌های به‌روز‌رسانی جدید Call of Duty Warzone چند حالت بازی جدید مانند Zombie Royale پیدا کرده‌اند.

Call of Duty Warzone

به نظر می‌رسد Call of Duty Warzone در آینده میزبان حالت‌های بازی جدیدی باشد. یکی از این حالت‌ها، زامبی‌ها را به این بازی محبوب اضافه می‌کند. به گفته‌ی یکی از افشاکنندگان سری Call of Duty، بعد از به‌روزرسانی آخر، با جستجو در فایل‌های بازی می‌توان مواردی مربوط به Zombie Royale و حالت‌های دیگر را مشاهده کرد.

بعد از انتشار به‌روزرسانی جدید بازی، موسوم به Season 5 Reloaded update، دیتا ماینرها دست به کار شدند و فایل‌های بازی را زیرورو کردند. البته محتوای جالبی هم با همین به‌روزرسانی به بازی اضافه شده است؛ اما حالت‌های بازی جدید احتمالا جذاب‌تر باشند. به صورت کلی، ۴ حالت فاش شده است: Zombie Royale اولین آن‌هاست‌. حالت‌های دیگر Pandemic یا Outbreak، دیگری Armored Cargo یا Truck Wars و حالت آخر Plunder: Fire Sale نام دارند.

احتمالا حالت Pandemic یا Outbreak، تلفیقی از بخش Warzone با حالت Infection بخش چندنفره‌ی بازی باشد. حالت Armored Cargo یا Truck Wars هم بر اساس نامی که دارد، احتمالا به مبارزات با خودروها مربوط می‌شود. حالت Plunder: Fire Sale از بقیه کمی گنگ‌تر است؛ اما ممکن است طی آن، شاهد تخفیف‌های بسیار زیاد در فروشگاه‌های هر دست بازی Plunder عادی باشیم. هیچ کدام از این اطلاعات به صورت رسمی تایید نشده‌اند و تنها حدس‌های محتمل هستند. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که شاید این حالت‌ها هیچ‌گاه به بازی اضافه نشوند.

حالت‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، تنها موارد فاش شده نیستند. حالت‌هایی از بخش چندنفره‌ی عادی Modern Warfare فاش شده‌اند. یکی از این حالت‌ها Shiptember to Shootmember نام دارد و احتمالا در نقشه‌های Shipment و Shoot House جریان داشته باشد. این حالت برای یک‌ ماه قابل تجربه خواهد بود. مورد دیگر Realism Ground War Reinforce است، که مشابه آن در به‌روزرسانی‌های قبلی مشاهده شد.

فصل پنجم Call of Duty Warzone به همراه محتوای زیاد به تازگی منتشر شده است و احتمال اضافه شدن حالت‌های جدید طی این فصل کم است. پس به احتمال زیاد، برای تجربه‌ی آن‌ها باید تا شروع فصل ششم صبر کنید. می‌توان پیش‌بینی کرد که فصل شش در ماه اکتبر (مهر و آبان) منتشر شود. در این صورت، اضافه شدن زامبی‌ها به بازی کاملا قابل توجیه است، چراکه هالووین در همین ماه جریان دارد.

به گفته‌ی اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، بازی Call of Duty: Warzone با وجود عرضه‌ی عنوان جدید، همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و محتوای جدیدی هم مطابق با آن دریافت خواهد کرد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *