معماری
خانه / اخبار بازی / بخش چند نفره‌ بازی The Last of Us Part 2 به صورت غیر مستقیم توسط استودیوی ناتی داگ تأیید شد

بخش چند نفره‌ بازی The Last of Us Part 2 به صورت غیر مستقیم توسط استودیوی ناتی داگ تأیید شد

به تازگی آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) به صورت غیر مستقیم در حساب توییتر (Twitter) خود اعلام کرده‌اند که طرفداران باید زمان بیشتری را برای معرفی بخش چند نفره‌ بازی The Last of Us Part 2 منتظر بمانند.

بخش چند نفره‌ بازی The Last of Us Part 2
بازی The Last of Us Part 2

چند روز قبل بود که استودیو‌ی ناتی داگ (Naughty Dog) روز ۲۶ سپتامبر یعنی روز The Last of Us را با به اشتراک گذاشتن طراحی‌های هنری و تعدادی گیف جدید و ساختگی از این اثر جشن گرفت. اما مطمئناً بسیاری از طرفداران این فرنچایز با توجه به آنکه امسال اولین بار بود که استودیو‌ی ناتی داگ روز ۲۶ سپتامبر را با نام The Last of Us چشن می‌گرفت، انتظار معرفی‌های هیجان‌انگیزتری را در رابطه با این مجموعه از سوی استودیو‌ی خالق آن داشتند.

حال به تازگی آقای نیل دراکمن، کارگردان نسخه‌ی اول و دوم The Last of Us و یکی از رؤسا استودیو‌ی ناتی داگ در حساب توییتر خود ضمن تشکر از بازی‌بازان بابت گرامی‌داشت این روز، اعلام کرده‌اند که طرفداران‌ فرنچایز The Last of Us باید زمان بیشتری را برای معرفی مورد انتظار خود منتظر بمانند و همچنین در پایان این اطمینان را به دوستداران این مجموعه داده‌اند که صبر کردن آن‌ها ارزشش را خواهد داشت. شما می‌توانید در ادامه تصویر پیامی که ایشان در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده کنید.

پبام نیل دراکمن بخش چند نفره‌ بازی The Last of Us Part 2

بخش چند نفره‌ بازی The Last of Us Part 2

اگرچه در پایان باید توجه داشته باشیم که ممکن است آقای نیل دراکمن به موضوع دیگری همچون بسته‌ی الحاقی داستانی و یا به‌روزرسانی کنسول پلی‌استیشن ۵ نسخه‌ی اول و دوم The Last of Us اشاره داشته باشند، اما هرچه که باشد مطمئناً موضوع ارزشمندی برای طرفداران این مجموعه خواهد بود.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *