معماری
خانه / آموزش ها / اموزش تغییر ریجن پلی استیشن نتورک | بخش دوم

اموزش تغییر ریجن پلی استیشن نتورک | بخش دوم

در قسمت اول اموزش تغییر ریجن پلی استیشن نتورک  توضیح دادیم؛ در این قسمت بایدها و نبایدهای تغییر ریجن پلی استیشن را توضیح خواهیم داد.

اموزش تغییر ریجن پلی استیشن نتورک

تغییر ریجن پلی استیشن نتورک دارای مشکلات بسیار زیادی است که باعث می‌شود تا استفاده از دستگاه در برخی از موارد با مشکل مواجه شود.

مشکل اول این است که در صورت تغییر متعدد ریجن پلی استیشن نتورک، ممکن است دستگاه شما بن شود و دیگر امکان دسترسی به پلی استیشن نتورک را نداشته باشد.

مشکل دوم بحث قانونی آن است. تغییر ریجن پلی استیشن نتورک قانونی است اما این مسئله مستلزم تغییر و ارائه کارت اعتباری قانون است که با وجود محدودیت‌های ایران، بسیاری از کاربران اقدام به استفاده از کارت‌های اعتباری جعلی یا فیشینگ شده می‌کنند. این مسئله علاوه بر غیرقانونی بودن، باعث می‌شود تا پلی استیشن نتورک برای همیشه شما را بن کند و از طرف دیگر در زمان خروج از کشور ممکن است مشکلاتی را برای شما ایجاد کند.

بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا در زمان انتخاب ریجن اکانت پلی استیشن خود در گام اول دقت کنید تا دیگر نیازی به تغییر ریجن نداشته باشید.

گفتنی است که سونی محدودیت‌های ویژه‌ای را برای کاربران در نظر گرفته است و به همین دلیل توصیه می‌شود تا موارد قانونی را در این زمینه رعایت کنید تا دیگر با مشکلات یاد شده مواجه نشوید.

اموزش تغییر ریجن پلی استیشن نتورک
Telegram
اموزش تغییر ریجن پلی استیشن نتورک
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *