معماری
خانه / اخبار بازی / باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare طرفداران زیادی پیدا کرده است

باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare طرفداران زیادی پیدا کرده است

طرفداران بازی Call of Duty: Modern Warfare خواهان تبدیل شدن یک گلیچ به یک حالت رسمی این بازی هستند. باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare دوربین بازی‌بازان به حالت سوم شخص تبدیل می‌شود.

باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare

باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare

تاکنون، Call of Duty: Modern Warfare در میان هواداران سری بسیار محبوب بوده است و بازی‌بازان از تجربه‌ی گیم‌پلی کلاسیک Call of Duty که این سری با آن شناخته می‌شود لذت می‌برند. البته در طول بازی باگ‌هایی هم دیده می‌شود؛ از مهمات بی‌نهایت گرفته تا اشکالات کم اثرتر. حالا یکی از این اشکالات بسیار محبوب شده است. با این گلیچ، دوربین بازی‌بازان به حالت سوم شخص تبدیل می‌شود و ظاهرا بسیاری از بازیکنان مشکلی با آن ندارند. البته این بازی‌بازان چندان هم اشتباه نمی‌کنند. دوربین سوم شخص بسیار خوب به نظر می‌رسد و جزئیات زیادی از شخصیت، پوسته‌ها و انیمیشن بازی را نمایش می‌دهد.

واضح است که بازی برای این نمای سوم شخص طراحی نشده است؛ به همین دلیل بعضی انیمیشن‌ها کمی بی‌کیفیت دیده می‌شوند. با این حال، به صورت کلی حالت سوم شخص خوب به نظر می‌رسد و حتی در حرکات سریع هم مشکل چندانی وجود ندارد. در گذشته هم بازی‌های سری Call of Duty از دوربین سوم شخص استفاده می‌کردند؛ پس اضافه شدن این نما به Modern Warfare و یا بازی‌های بعدی، چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

کاربران ردیت از این ایده کاملا استقبال کرده‌اند و دوربین سوم شخص حالت Team Tactical بازی Modern Warfare 2 را به عنوان نمونه‌ای از نحوه‌ی عملکرد این نما مثال زده‌اند. Modern Warfare تا کنون میزبان چند حالت‌ جدید با زمان محدود بوده‌ است؛ پس ممکن است این دوربین هم در ادامه به بازی اضافه شود. البته همه چیز به تصمیم Infinity Ward بستگی دارد. نظر شما چیست؟ با اضافه شدن دوربین سوم شخص به بازی Modern Warfare موافق هستید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare
Telegram
باگ جدید بازی Call of Duty Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *