معماری
خانه / کنسول بازی / باندل جدید ایکس‌باکس وان ایکس برای بازی Gears 5 معرفی شد

باندل جدید ایکس‌باکس وان ایکس برای بازی Gears 5 معرفی شد

به تازگی شرکت مایکروسافت از باندل جدید ایکس‌باکس وان ایکس برای بازی Gears 5 رونمایی کرده است که قطعا برای و دوست‌داران این سری هیجان‌انگیز خواهد بود.

باندل جدید ایکس‌باکس وان ایکس
شرکت مایکروسافت یک پیشنهاد وسوسه‌کننده برای طرفداران سری Gears آماده کرده است که احتمالا با استقبال خوبی از سوی این افراد همراه خواهد بود. در باندل جدید بازی Gears 5، یک کنسول ایکس‌باکس وان ایکس با ظرفیت یک ترابایت به همراه کنترلر مخصوصی که با نام شخصیت کیت دیاز (Kait Diaz) عجین شده است (که پیش‌تر تصویری از آن لو رفته بود) قرار دارد. در کنار کنسول بازی، یک نسخه‌ی Ultimate Edition از بازی Gears 5 در این باندل وجود دارد که دارندگان آن می‌توانند چند روز زودتر از انتشار جهانی آن را تجربه کنند.

اما این باندل زمانی هیجان‌انگیزتر می‌شود که بدانیم کدهایی برای دریافت عناوین قبلی سری Gears در آن قرار دارد. Gears of War: Ultimate Edition که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اولین بازی این سری است، در کنار نسخه‌های دوم، سوم و چهارم این سری از جمله‌ی عناوینی هستند که در کنار Gears 5 قابل بازی هستند. با این حساب می‌توان گفت که این باندل نه تنها برای بازی Gears 5 نبوده و تقریبا تمامی عناوین سری را در بر می‌گیرد. قیمت این باندل معادل ۴۹۹ دلار اعلام شده است.

بازی Gears 5 قرار است در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری  (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. در ادامه نیز می‌توانید تصویری از باندل جدید کنسول ایکس‌باکس وان ایکس را مشاهده کنید.

باندل جدید ایکس‌باکس وان ایکس
Telegram
باندل جدید ایکس‌باکس وان ایکس
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *