معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Witcher 3 بیش از ۷۰ هزار بازی‌باز هم‌زمان در هر روز دارد

بازی Witcher 3 بیش از ۷۰ هزار بازی‌باز هم‌زمان در هر روز دارد

به نظر می‌رسد که روند صعودی بازی Witcher 3 پس از شروع سریال این مجموعه قصد توقف ندارد و این بازی به عدد ۷۰ هزار بازی‌باز هم‌زمان در هر روز دست یافته است.

بازی Witcher 3

هیچ شکی نیست که بازی The Witcher 3 یکی از برترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. در حقیقت، این بازی را می‌توان جزو آن دسته از عناوین دانست که شما برای بار اول به سراغ آن رفته و تا پایان آن نمی‌توانید از پلتفرم خود جدا شوید. سپس با خود می‌گویید که برای بار دوم و برای پایان‌های دیگر، بازی را مجددا شروع کنم و همان داستان عدم قدرت برای جدا شدن از پلتفرم برای شما پیش خواهد آمد. ولی پس از اتمام چهار باره یا پنج‌ باره‌ی این بازی، ممکن است که با خود بگویید دیگر بازی برای من تکراری شده است. اما دقیقا همانند سری GTA، پس از چند وقت و به صورت کاملا ناخودآگاه، دوباره به سمت این بازی بازخواهید گشت. بدون شک، این هنر ساندگان این عناوین است که شما را برای هزارمین بار به سمت بازی خود جذب می‌کنند و شما به دنبال بهانه هستید تا دوباره به دنیای پرشور و هیجان آنان قدم بگذارید. برای بازی Witcher 3، سریال این مجموعه که به تازگی نیز منتشر شده است، نقش همان بهانه‌ی مذکور را دارد.

اگر به تعداد بازی‌بازان همزمان این عنوان نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بیشترین بازیکن مربوط به این بازی در سال ۲۰۱۶ و با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی مربوط به این عنوان بوده‌ است که عدد ۹۰ هزار را نشان می‌دهد. پس از آن، شاهد افت این عدد بودیم و در سال‌های مختلف همیشه عدد ۲۰ هزار تا ۳۰ هزار بازی‌باز را به صورت میانگین مشاهده می‌کردیم. اما با پخش سریال این مجموعه، بازی‌بازان دوباره تصمیم گرفتند تا دو شمشیر اهنین و نقره‌ای خود را بر دوش بگیرند و دوباره شکار وحشی خود را با گرالت تجربه کنند. تعداد بازی‌بازان همزمان Witcher 3 پس از پخش سریال مربوطه، به عدد ۷۰هزار رسیده که فوق‌العاده و شگفت‌انگیز است.

علاوه بر این مورد، بازی Witcher 3 اکنون سومین بازی پرفروش فروشگاه استیم محسوب می‌شود. این بازی در کنار عناوین تازه عرضه‌ شده‌ای همچون Star Wars Jedi Fallen Order و Halo در صدر جدول می‌درخشد. به همین دلیل است که آقای آقابابایی در رابطه با این بازی چنین عقیده‌ای دارند:

ویچر ۳ حتی در مراسم برترین بازی‌های تاریخ هم اگر اول شود حقش است!

بازی Witcher 3
Telegram
بازی Witcher 3
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *