معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / بازی The Witcher 3 بازهم رکورد زد

بازی The Witcher 3 بازهم رکورد زد

طی تعطیلات زمستانی امسال، شبکه Netflix تمامی قسمت‌های فصل اول مجموعه The Witcher را پخش کرد. علی‌رغم اینکه این مجموعه براساس کتاب اصلی شکل گرفته و نه بر اساس بازی، بحث‌های مربوط به بازی آنچنان گسترده بود که باعث علاقه‌مندی بسیاری به این بازی شد.
The Witcher 3

بازی The Witcher 3: Wild Hunt دو روز پس از پخش این مجموعه تلویزیونی، با بیش از ۴۸ هزار بازیکن، رکورد تعداد بازیکنان روز انتشار خود را در استیم شکست. اینکه بازی‌ای بتواند رکورد تعداد بازیکنان روز انتشار خود را بشکند، رویدادی‌ است که به ندرت پیش می‌آید.
 

هرچند شکسته شدن رکورد بیشترین بازیکنان فقط ابتدای ماجرا بود. پس از مدتی این بازی به جذب بازیکنان بیشتر ادامه داد و بیشتر تعداد بازیکنان را با چیزی حدود ۱۰۲ هزار بازیکنان کسب کرد و در میان پنج بازی برتر استیم از لحاظ تعداد بازیکنان قرار گرفت. بازی‌هایی مثل بازی PUBG، بازی Dota 2 و بازی GTA 5 در این لیست حضور دارند.

لازم به ذکر است که بازی در این مدت تخفیف خوبی داشت. نسخه اصلی بازی به قیمت ۱۲ دلار و به همراه بسته‌های الحاقی به قیمت ۱۵ دلار به فروش می‌رسید، اما معمولا تخفیف‌ها باعث افزایش اینچنینی تعداد بازیکنان نمی‌شود.

این ارقام بیشتر از هرچیز دیگری مثل آمار فروش، نشان می‌دهد که بازی The Witcher 3 پس از گذشتن پنج سال از روز انتشار، همچنان در صحنه بازی‌های ویدویی حضور دارد.

The Witcher 3
Telegram
The Witcher 3
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *