معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / بازی The Last of Us Part 2 به سومین بازی پرفروش سونی در ایالات متحده تبدیل شد

بازی The Last of Us Part 2 به سومین بازی پرفروش سونی در ایالات متحده تبدیل شد

نزدیک به دو ماه از انتشار بازی فوق‌العاده‌ی بازی The Last of Us Part 2 می‌گذرد، اما این عنوان همچنان در میان بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است. طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی به سومین بازی پرفروش سونی در ایالات متحده و جهان تبدیل شده است و یک رکورد جدید را از این نظر ثبت کرد.

بازی The Last of Us Part 2

The Last of Us Part 2 در ماه جولای سال جاری میلادی در رده‌ی چهارم پرفروش‌ترین عناوین قرار داشت. با وجود عرضه‌ی بازی Ghost of Tsushima در ماه جولای، آخرین اثر استودیوی ناتی داگ همچنان بسیار بهتر از این عنوان فروخته است. علاوه بر این که The Last of Us Part 2 به سومین بازی پرفروش تاریخ پلی‌استیشن در ایالات متحده تبدیل شده، سومین عنوان پرفروش سال نیز محسوب می‌شود. در میان بازی‌های انحصاری پلی‌ استیشن، تنها عناوین Spider-Man و God of War از این لحاظ فروش بیشتری نسبت به The Last of Us Part 2 داشته‌اند.

از زمان عرضه‌ی بازی The Last of Us Part 2 تا به حال حدود ۴ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. همچنین این بازی سریع‌ترین فروش را در میان بازی‌های پلی‌ استیشن را به نام خود ثبت کرد. اخیراً به‌روزرسان جدیدی برای این اثر منتشر شده که در آن محتوای تازه به همراه درجه‌ی سختی Grounded و برخی موارد دیگر در آن وجود دارند. با عرضه‌ی بخش چندنفره در آینده، بدون شک آمار فروش این بازی نیز افزایش خواهد یافت.

بازی The Last of Us Part 2 هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌ استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *