معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / بازی The Last of Us 2 به دنبال رکوردشکنی در پیش فروش

بازی The Last of Us 2 به دنبال رکوردشکنی در پیش فروش

سرانجام تنها چند روز به عرضه بازی The Last of Us 2 باقی مانده است. اثری که به نظر می‌رسد با وجود تاخیر و همچنین لو رفتن بخشی از داستان آن، همچنان قرار است عملکرد خوبی در زمینه فروش داشته باشد به نحوی که سونی از رکوردشکنی پیش فروش بازی در اروپا خبر داده است.

بازی The Last of Us 2

بازی The Last of Us 2

جیم رایان (Jim Ryan)، مدیر ارشد اجرایی پلی‌استیشن، در بخشی از مصاحبه‌اش با وب‌سایت CNET از شکسته شدن رکورد پیش فروش بازی‌های انحصاری این شرکت در اروپا به دست بازی The Last of Us 2 خبر داده است. رکوردی که پیش از این به بازی Marvel’s Spider-Man تعلق داشته است. شاید جالب باشد بدانید که بازی Marvel’s Spider-Man تنها در سه روز نخست عرضه به ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نسخه فروش رسید. همچنین در زمینه پیش فروش نیز توانست از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کند.

البته هنوز مشخص نیست که چه مقدار از آمار منتشر شده متعلق به فروش فیزیکی و یا دیجیتالی بازی است. با این حال به دلیل شیوع ویروس کرونا و قوانین به وجود آمده پیرامون آن، به نظر می‌رسد که بخش بزرگ‌تری از فروش متعلق به پیش فروش دیجیتالی بازی خواهد بود.

با وجود این که رایان در مصاحبه تنها به بیان فروش خوب بازی در اروپا اکتفا کرده است، به نظر می‌رسد در کشور‌های دیگر نیز بازی The Last of Us 2 توانسته به عملکرد خوبی داشته باشد. او در بخش دیگری از مصاحبه‌اش با وب‌سایت CNET می‌گوید: «امیدواریم که این (بازی) بتواند اثر شاخصی برای این نسل شود.»

او در ادامه صحبت‌هایش از عرضه بازی روی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز خبر داد.

بازی The Last of Us Part 2 را می‌توان جزو مهم‌ترین آثار نسل هشتم بازی‌های ویدئویی دانست. اثری که قرار است به زودی منتشر شود و بازی‌بازان را برای دیگر با روایتی جذاب از استودیوی ناتی داگ همراه کند. چندی پیش نیز در رویداد State of Play نمایشی به همراه صحبت‌هایی از نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان و طراح ارشد بازی، پخش شد. در این نمایش اطلاعات جدیدی از داستان بازی و مکانیزم‌های آن با مخاطبین به اشتراک گذاشته شد.

در انتها شایان ذکر است که بازی در تاریخ ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ منتشر می‌شود.

بازی The Last of Us 2
Telegram
بازی The Last of Us 2
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *