معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Rainbow Six Siege رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازی‌بازان همزمان در استیم ثبت کرد

بازی Rainbow Six Siege رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازی‌بازان همزمان در استیم ثبت کرد

بازی Rainbow Six Siege به‌تازگی توانسته است رکورد ویژه‌ای را در استیم ثبت نماید. طبق اطلاعات ارائه شده، این بازی به تعداد بیش از ۱۸۰ هزار بازی‌باز همزمان برروی استیم دست یافته است.

بازی Rainbow Six Siege

از زمان انتشار Rainbow Six Siege در دسامبر ۲۰۱۵ میلادی، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلف از این بازی به خوبی پشتیبانی کرده است. بر اساس جدول تعداد بازی‌بازان عناوین مختلف در استیم، بازی Rainbow Six Siege از ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی توانسته است تا بازی‌بازان جدیدی را به خود جذب نماید. به طور کلی، این بازی با ۲۰ درصد افزایش کاربر برروی استیم همراه بوده است. با توجه به اینکه اغلب جامعه‌ی طرفداران Rainbow Six Siege این بازی را از طریق  UPlay در رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌اند، این تعداد از آمار بازی‌بازان برروی استیم بسیار چشمگیر و جالب توجه بوده است. رقم دقیق تعداد کاربران این بازی برروی استیم و در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۰۴۶۳ بازی‌باز بوده و از این لحاظ در رتبه‌ی پنجم بیشترین تعداد بازی‌بازان همزمان قرار دارد. در این بازه‌ی زمانی، بازی Counter-Strike: Global Offensive با ۸۹۶۰۹۲ بازی‌باز همزمان، DOTA 2 با ۶۴۷۰۶۰ بازیکن همزمان، PUBGI با ۵۸۴۱۳۹ بازی‌باز و بازی GTA V با ۲۲۸,۰۲۳ کاربر در رتبه‌های اول تا چهارم قرار داشتند.

بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. مدتی پیش، شرکت یوبی‌سافت عرضه‌ی این بازی را برای کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌اسیتشن ۵ تایید کرد.

بازی Rainbow Six Siege
Telegram
بازی Rainbow Six Siege
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *