معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / بازی PES 2022 معرفی شد

بازی PES 2022 معرفی شد

طبق اعلام شرکت کونامی، درسال جاری جزییات جدیدی نظیر نقل و انتقالات انجام شده میان باشگاه‌ها، کیت‌ها و تغییرات دیگر در قالب یک بروزرسانی فصلی و چندین ماهه در اختیار کاربران بازی PES 2020 قرار خواهد گرفت و این به معنا عدم انتشار فیزیکی بازی PES 2021 در پاییز امسال خواهد بود.هم‌چنین این شرکت اعلام کرد که دیگر در عناوین ورزشی و فوتبالی این شرکت از موتور گرافیکی FOX Engine استفاده نخواهد شد و توسعه دهند‌گان تصمیم دارند تا از این به بعد از موتور گرافیکی جدید Unreal Engine 5 برای عناوین PES استفاده کنند. و اولین عنوانی نیز که از این موتور گرافیکی استفاده خواهد کرد بازی PES 2022 خواهد بود.

بازی PES 2022
بازی PES 2022

کونامی طی یک بیانیه در سایت رسمی خود تاکید کرده است که این تصمیم تنها برای تمرکز هرچه بیشتر روی انتقال فرنچایز PES به نسل نهم و علی‌الخصوص کنسول پلی استیشن ۵ صورت گرفته است و دلیل دیگری برای انتشار نیافتن کامل بازی PES 2021 وجود ندارد.

در متن این اطلاعیه آمده است: « بازیکنان ما می‌توانند انتظار داشته باشند که در بروزرسانی بازی PES 2021 مدل‌های جدید بازیکنان و هم‌چنین انیمیشن‌های واقع‌گرایانه بسیار زیادی بعلاوه بهبود جزییات گرافیکی و تکنیک جدیدی از نورپردازی به بازی اضافه خواهند شد. همین‌طور برای علاقه‌مندان به دو بخش محبوب MyClub و Master League نیز محتویات جدید و بسیار هیجان‌انگیزی درنظر گرفته شده است که درحال حاضر مراحل پایانی توسعه خود را طی می‌کند.»

و هم‌چنین در انتها مشخص شده است که در این بروزرسانی که رایگان نیز نخواهد بود، موسیقی‌های متن جدید و چندین تغییر جزئی دیگر در بخش گیم‌پلی بازی اعمال خواهد شد. و در رابطه با قیمت آن نیز اعلام شده است که کاربران قادر خواهند بود با پرداخت هزینه به‌مراتب کم‌تری نسبت به عناوین هرساله این بازی را تهیه کنند.

تریلر رسمی Pes 2020

 

 

طبق گفته‌های کونامی اگرچه بازی PES 2021 یک عنوان نسل نهمی و با استاندارهای بالا نخواهد بود اما قرار است تا برای کنسول پلی استیشن ۵ نیز عرضه شود، اما کونامی سعی کرده است تا بالافاصله بعد از انتشار این اطلاعیه تیزری را از بازی PES 2022 به‌نمایش درآورد که در آن به استفاده این بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 اشاره شده است.

بازی PES 2022
Telegram
بازی PES 2022
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *