معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Need for Speed Heat معرفی شد

بازی Need for Speed Heat معرفی شد

بعد از دو سال، باری دیگر جنون سرعت با بازی Need for Speed Heat برگشته است. مجموعه‌ای که جز قدیمی‌ترین و طولانی‌ترین داستان سرایی‌ها را میان بازی‌های سبک مسابقه‌ای را دارد. سازنده این نسخه استودیو Ghost Games است که پیش از این بازی Need for Speed Payback را در سال ۲۰۱۷ توسعه داده بود.

بازی Need for Speed Heat
بازی Need for Speed Heat شما را به شهر Palm می‌برد، جایی که رانندگان خیابانی در یک دنیای کاملا آزاد، جمع شده‌اند تا نشان دهند کدام یک راننده بهتری است. برای شخصی سازی و بروزرسانی ماشین‌هایتان، باید در مسابقات موجود در شهر شرکت کنید. اما این مسابقات در طول شب به دلیل حضور پلیس‌های گشت که در خیابان‌های تاریک منتظر به دام انداختن رانندگان یاغی هستند؛ خطرناک‌تر می‌شود.

پیش خرید بازی، از همین‌ حالا دردسترس است و با خرید نسخه Standard Edition، ماشین Mitsubishi Evolution X برایتان دردسترس قرار می‌گیرد.  همچنین به کسانی که نسخه Deluxe Edition را خریداری می‌کنند؛ سه ماشین ویژه با نام‌های: BMW i8 Coupe, Chevrolet Corvette Grand Sport,  و  Mercedes C63 AMG Coupe داده می‌شود.  علاوه بر ماشین، نسخه Deluxe Edition شامل لباس‌های اختصاصی و پول اضافی خواهد بود. شایان ذکر است که ۱۰ درصد تخفیف شامل کسانی می‌شود که از طریق صفحه منو بازی Need for Speed Payback اقدام به خرید بازی کنند.
بازی Need for Speed Heat در تاریخ هشت نوامبر (۱۷ آبان ۱۳۹۸) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر می‌شود. همچنین دارندگان سرویس‌های EA Access و Origin Access Basic می‌تواند از پنج نوامبر (۱۴ آبان) به بازی درسترس پیدا کنند.

بازی Need for Speed Heat
Telegram
بازی Need for Speed Heat
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *