معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Need for Speed Heat از نظر تعداد کاربر رکورد زد

بازی Need for Speed Heat از نظر تعداد کاربر رکورد زد

طبق اعلام شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، بازی Need for Speed Heat از نظر تعداد بازی‌باز به رکورد جالبی دست یافته است. این عنوان توانسته است به بالاترین میزان کاربر در همه‌ی بازی‌های سری Need for Speed در این نسل برسد.

بازی Need for Speed Heat

مجموعه‌ی Need for Speed در این نسل نتوانسته است به موفقیت چندانی دست پیدا کند. با وجود آن که بازی Need for Speed: Rivals به عنوان شروع بازی‌های این سری در در نسل هشتم توانست شروع قدرتمندی داشته باشد، اما عناوین پس از این اثر، نتوانستند نظر منتقدین و بازی‌بازان را به خود جلب نمایند. با وجود این که نقدها و نمرات منتقدین در مورد بازی Need for Speed Heat نیز چندان مثبت نبود، اما به نظر می‌رسد که این عنوان توانسته است کاربران بسیاری را به خود جذب نماید و بازخورد مثبتی را از سوی آنان دریافت کند. طبق آمار ارائه شده، تعداد کاربران بازی Need for Speed Heat در بین بازی‌های سری Need for Speed در این نسل، بالاترین رقم را به خود اختصاص داده است.

همچنین استودیوی گوست گیمز (Ghost Games)، سازنده‌ی بازی Need for Speed Heat، در پیامی به مناسبت این موفقیت از طرفداران و جامعه‌ی کاربران این عنوان تشکر و قدردانی کرده‌اند.

بازی Need for Speed Heat هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌‍‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی Need for Speed Heat
Telegram
بازی Need for Speed Heat
Instagram

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *