معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / بازی Modern Warfare از بازی Black Ops 4 در بریتانیا بهتر فروخته است

بازی Modern Warfare از بازی Black Ops 4 در بریتانیا بهتر فروخته است

خبر‌های منتشر شده نشان می‌دهد که بازی Modern Warfare توانسته به فروش بهتری نسبت به نسخه پیشین خود برسد. به این صورت که در کنار قرار گرفتن در رده اول جدول هفتگی پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا، به فروشی ۳۹ درصد بیشتر نسبت به بازی Call of Duty: Black Ops 4 در بازه زمانی یکسان رسیده است.

بازی Modern Warfare

البته این آمار و ارقام از فروش نسخه‌های فیزیکی بازی روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بدست آمده است که با توجه به آن، از این آمار ۶۲ فروش بازی روی نسخه پلی‌استیشن ۴ و ۳۸ درصد روی ایکس باکس وان بوده است. فراموش نکنید که بازار فروش دیجیتالی بازی‌ها، این روزها با توجه به سیاست‌ گذاری‌های جدید صورت گرفته، بسیار بیشتر از فیزیکی آن است. به طور حتم این بازی در قالب نسخه دیجیتالی فروش بیشتری را رقم خواهد زد.

با این حال می‌توان حدس زد که فروش دیجیتالی بازی به طور حتم به آمار و ارقامی که بازی Call of Duty: WW2 در سال ۲۰۱۷ کسب کرد، نزدیک شده است.

بازی Call of Duty: WW2 در دوره زمانی انتشار خود در سال ۲۰۱۷ میلای، توانست بود به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری در سراسر جهان برسد. چیزی حدود دو برابر فروش  بازی Call of Duty: Infinite Warfare در اولین هفته انتشار. احتمالا امسال باری دیگر شاهد رکوردشکنی‌های بازی Call of Duty، همانند چیزی که در سال ۲۰۱۷ میلادی برای بازی WW2 اتفاق افتاد، خواهیم بود. با توجه به اینکه بازی Modern Warfare، نظر مثبت منتقدین را به خود جلب کرده و خیلی‌ها بازی Call of Duty: Modern Warfare را بهترین قسمت منتشر شده از این مجموعه در نسل هشتم بازی‌های ویدیویی می‌دانند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی دردسترس است.

بازی Modern Warfare
Telegram
بازی Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *