معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بازی Hyper Scape برای کنسول های نسل نهم عرضه خواهد شد

بازی Hyper Scape برای کنسول های نسل نهم عرضه خواهد شد

ساعاتی قبل یوبیسافت اعلام کرد که بازی Hyper Scape از طریق قابلیت Backwards Compatibility در زمان عرضه برای پلی استیشن ۵ در دسترس خواهد بود و نسخه مخصوصی از این عنوان برای کنسول‌های نسل بعد ساخته نشده است.

بازی Hyper Scape

بازی Hyper Scape

این خبر توسط جین-کریستوف گیو (Jean-Christophe Guyot) کارگردان بازی Hyper Scape در جریان مصاحبه اخیر وی تایید شده است. در این مصاحبه گیو مجددا تاکید کرد که این عنوان در اواخر تابستان جاری منتشر می‌شود و همین نسخه از بازی نیز برای کنسول‌های نسل بعد در دسترس قرار می‌گیرد؛ براساس گفته‌های وی هر دو نسخه نسل کنونی و نسل بعدی این بازی مشابه یک‌دیگر خواهند بود، با این حال تیم سازنده در تلاش است تا ویژگی‌های منحصر به فردی را به نسخه نسل بعدی این عنوان اضافه کند.

در ادامه مصاحبه با وبسایت Segment Next، گیو افزود:

نسخه مشابه بازی Hyper Scape روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در زمان عرضه روی دو کنسول پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس قابل بازی خواهد بود. در حال حاضر ما در تلاش هستیم تا ویژگی‌های خاص و اجرای با کیفیت‌تری را برای نسخه نسل بعدی این عنوان توسعه دهیم. باتوجه به سرعت بالا گیم پلی بازی، ما هموراه فریم‌ریت و اجرا شدن بازی با بهترین کیفیت ممکن را در اولویت قرار می‌دهیم.

در یک عنوان بتل رویال که سرعت گیم پلی بازی شدیدا بالا است، مطمئنا فریم‌ریت بالاتر می‌تواند علت اصلی بردن یا باختن بازیکن‌ها باشد بنابراین تصمیم تیم سازنده برای در اولویت قرار دادن این مسئله کاملا منطقی و صحیح است.

نظر شما در ‌این‌باره چیست؟ آیا بازی Hyper Scape می‌تواند با دیگر بازی‌های بتل رویال رقابت کند؟

Telegram
Telegram
Instagram
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *