معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Halo Infinite برروی اکس‌باکس وان فوق‌العاده خواهد بود

بازی Halo Infinite برروی اکس‌باکس وان فوق‌العاده خواهد بود

به نظر می‌آید که اکس‌باکس وان قصد ندارد تا به این زودی‌ها در مقابل برادر کوچک‌تر خود، ایکس‌باکس اسکارلت، سر خم کند. حال به تازگی مدیر توسعه‌ی مجموعه‌ی Halo یعنی آقای فرانک اوکانر (Frank O’Connor) گفته که بازی Halo Infinite برروی کنسول اکس‌باکس وان، چه از لحاظ کیفی و چه از نظر گرافیکی، به راحتی اجرا شده و محدویتی در این باب وجود ندارد.

بازی Halo Infinite
Halo Infinite

بازی Halo Infinite قرار است تا به یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین عناوین استودیوی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) و شرکت مایکروسافت (Microsoft) تبدیل شود. با این‌که بازی Halo Infinite از پتانسیل غنی سری Halo بهره می‌برد، ولی این موضوع تنها عاملی نیست که باعث امیدواری طرفداران گشته است، بلکه انتشار این بازی برروی اکس‌باکس اسکارلت، نوید عنوانی قدرتمند را به بازی‌بازان داده و انتظار را برای عرضه‌ی آن‌ سخت‌تر کرده است.

بیشتربخوانید:امید به بی‌کران | ویژگی‌هایی که می‌تواند Halo Infinite را به عنوان موفقی تبدیل کند

با این‌که بازی Halo Infinite برروی اکس‌باکس اسکارلت عرضه می‌شود، ولی منحصر به این کنسول نبوده و برای اکس‌‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود. حال، سوال این است که اگر بازی Halo Infinite قصد دارد تا از تمام پتانسیل اکس‌باکس اسکارلت استفاده کند، چگونه و با چه گرافیکی قرار است تا برروی اکس‌باکس وان اجرا شود؟ آیا نسخه‌ی دیگری از بازی برای اجرا در کنسول اکس‌باکس وان در نظر گرفته شده تا جواب‌گوی سخت‌افزار آن باشد؟ حال آقای فرانک اوکانر به این سوال‌ها جواب می‌دهد.

در مصاحبه‌ای که به تازگی با آقای فرانک اوکانر انجام شده، وی گفته است که قرار نیست تا بازی Halo Infinite رفتار متفاوتی را در قبال اکس‌باکس وان از خود نشان دهد و این بازی به صورت فوق‌العاده و بدون مشکل برروی این کنسول قابل اجرا است. وی در ادامه افزود:

    واضح است که اکس‌باکس اسکارلت می‌تواند از این بازی به صورت بیش‌تری بهره ببرد. تیم سازنده تمام تلاش خود را داشته تا مطمئن شود که این بازی از تمام پتانسیل اکس‌باکس اسکارلت بهره ببرد و برروی آن فوق‌العا‌ده به نظر برسد. با این وجود، بازی Halo Infinite عنوان مهمی برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است. در مورد رایانه‌های شخصی باید بگویم که انتخاب با شما است؛ زیرا اگر از رایانه‌ی قدرتمندی بهره می‌برید، می‌توانید بین آن و اکس‌باکس اسکارلت یکی را انتخاب کنید. ولی در مورد اکس‌باکس وان خیالتان راحت باشد، ما تمام تلاش خود را به کار برده‌ایم تا بازی به آسانی و با گرافیکی عالی برروی آن اجرا شود و شما را از لحاظ کیفی راضی نماید.

بازی Halo Infinite قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس اسکارلت و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شود.

بازی Halo Infinite
telegram
بازی Halo Infinite
Instgram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *