معماری
خانه / اخبار بازی / بازی GTA V به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد

بازی GTA V به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد

بازی GTA V را می‌توان جزو بزرگ‌ترین ساخته‌های صنعت بازی‌های ویدئویی دانست. اثری که طبق آمار‌های رسمی تا به امروز ۱۱۵ میلیون نسخه فروش داشته است و از آن به عنوان پرسودترین ساخته این صنعت یاد می‌شود. حال مایکروسافت با آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی یک هدیه بسیار ارزشمند به طرفداران خود داده است. از امروز می‌توانید بازی GTA V را با خرید اشتراک سرویس Xbox Game Pass تجربه کنید. حال می‌توان گفت که سرویس Xbox Game Pass مایکروسافت میزبان بهترین بازی‌های روز دنیا است. از جمله این بازی‌ها می‌توان به بازی PUBG و بازی Minecraft نیز اشاره کرد.

بازی GTA V
مایکروسافت این خبر را با انتشار بیانیه‌ای منتشر کرد. بیانیه‌ای که در ابتدای آن خوش آمدگویی به تازه واردان شهر لوس سنتوس و بلین کانتی کرده و بازیکنان را به ماجراجویی در بازی GTA V دعوت می‌کند. شایان ذکر است که این نسخه شامل بازی GTA Online نیز خواهد بود و تمام بروزرسانی و بسته‌های الحاقی منتشر شده روی این بازی نیز در این نسخه موجود است.

به‌تازگی راک‌استار بسته‌ای به نام Diamond Casino Heist را برای بازی GTA Online منتشر کرد که توسط آن مراحل زیادی به بازی اضافه شد. هم اکنون سرویس Xbox Game Pass میزبان صدها بازی از دو نسل مختلف کنسول Xbox 360 و کنسول Xbox One است. سرویسی که تنها با پرداخت ماهیانه ۱۰ دلار می‌توانید به آن دسترس پیدا کنید. همچنین اگر مشترک جدید باشید و تا به حال روی این سرویس حساب نساخته باشید؛ می‌توانید اشتراک یک ماهه این سرویس را تنها با پرداخت یک دلار بدست آورید.

بازی GTA V
Telegram
بازی GTA V
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *