معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بازی GTA 6 قرار نیست در آینده ای نزدیک منتشر شود

بازی GTA 6 قرار نیست در آینده ای نزدیک منتشر شود

رییس بخش استودیوهای توسعه شرکت راک استار به تازگی اعلام کرده است که امکان دارد ما در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه بازی GTA 6 نباشیم. این در حالی است که یک گروه موسیقی در سبک هیپ هاپ چند روز گذشته اعلام کرده بود که باتوجه به هم‌کاری‌های صورت گرفته بین این گروه و شرکت راک استار، به احتمال زیاد بازی GTA 6 در سال آینده عرضه خواهد شد، اما با اظهارات جدید رییس شرکت راک استار به‌نظر می‌رسد که این احتمال دیگر وجود نخواهد داشت.
بازی GTA 6
در مصاحبه با سایت خبری PS Gamer، رییس بخش استودیوهای شرکت راک استار یعنی راب نلسون (Rob Nelson) در رابطه با پشتیبانی این شرکت از بخش GTA Online این‌گونه توضیح داد که: «ما سعی خواهیم کرد تا پشتیبانی و بروزرسانی‌های جدید را تا مدت یک سال آینده برای مخاطبان عرضه کنیم. تیم توسعه این بازی مدت‌ها است که درخواست کرده‌اند تا بتوانند روی پروژه‌های دیگر این شرکت نیز کار کنند و کمی از بخش GTA Online فاصله بگیرند، اما ما به مخاطبان خود که در هنوز درحال تجربه این بازی هستند اطمینان می‌دهیم که، محتویات و آیتم‌های عرضه نشده بی‌شماری در حال توسعه هستند که تا سال آینده به این بخش خواهند آمد».

هم‌چنین در ادامه بیان شد که بخش GTA Online به‌تازگی رکورد بیشترین بازیکنان فعال را به‌ثبت رسانده است و این جای تعجبی نیز ندارد زیرا بازی GTA V با گذشت چندین سال هم‌چنان فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کند.

اگر برنامه شرکت راک استار بر ادامه دادن پشتیبانی‌ها و بروزرسانی برای بخش GTA Online باشد، پس تصور این موضوع که نسخه بعدی این فرانچایز قرار است در سال آینده عرضه شود کمی دور از منطق به‌نظر می‌آید، در گذشته شایعاتی مبنی بر انحصاری بودن بازی GTA 6 برای کنسول پلی‌استیشن ۵ مطرح شده بود و این‌که قرار بوده است این بازی یکی از عناوین زمان انتشار این کنسول قلمداد شود، اما این خبر همیشه به‌نظر یک اقدام عجیب از سوی راک استار محسوب می‌شد و هیچ‌گاه منبعی نیز برای این شایعه معرفی نشد، و آقای نلسون نیز در همین مصاحبه کذب بودن این شایعه را اعلام کردند و افزودند که قطعا تا زمانی‌که بخش GTA Online محتویات جدید دریافت خواهد کرد و پشتیبانی خواهد شد، خبری از انتشار نسخه جدید این بازی نخواهد بود.

بیانیه‌ای که به‌نظر منطقی می‌رسد، زیرا این بخش درحال حاضر سودآوری بسیار هنگفتی برای راک استار به‌همراه داشته است و به‌نظر تا  زمان عرضه محتویات جدید برای این بخش، این موفقیت‌ها هم‌چنان ادامه داشته باشد و راک استار نیز به‌نظر قصد ندارد در آینده‌ای نزدیک نسخه جدیدی از این بازی را به بازار عرضه کند.

بازی GTA 6

بازی GTA 6
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *