معماری
خانه / کنسول بازی / بازی GTA 4 به بازی‌های Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان اضافه شد

بازی GTA 4 به بازی‌های Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان اضافه شد

ایکس‌باکس وان
GTA 4

 

بازی GTA 4 یکی از محبوب‌ترین بازی‌های فرانچایز GTA محسوب می‌شود و بر روی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ طرفداران بسیار زیادی داشت. مایکروسافت رسما اعلام کرد که این بازی، از قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین کاربران ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند بازی مذکور را با پرداخت مبلغی انجام دهند. البته کسانی که بازی GTA 4 را بر روی ایکس‌باکس ۳۶۰ خریداری کرده‌اند نیازی به خرید این بازی بر روی ایکس‌باکس وان نخواهند داشت.

بازیGrand Theft Auto 4 دارای شخصیت‌های مختلفی بود که به کاربران این امکان را می‌داد تا بتوانند تجربه‌ای هیجان انگیز را از دنیای این بازی برای خود رقم بزنند. مایکروسافت تایید کرده است که تمامی نسخه‌های بازی مورد اشاره بر روی ایکس باکس وان قابل اجرا خواهد بود بنابراین نسخه‌ی Complete edition نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

کسانی که پیش از این، بازی مورد اشاره را به صورت دیجیتالی در استور ایکس باکس ۳۶۰ خریداری کرده بودند می‌توانند حالا این بازی را دانلود کنند. اگر هم دیسک بازی GTA 4 را در اختیار دارید می‌توانید دیسک بازی را درون ایکس باکس وان گذاشته و بازی را دانلود کنید. همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، بازی GTA 4 هم‌اکنون از طریق استور ایکس باکس در اختیار کاربران قرار گرفته است.

منبع:gamespot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *