معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه | بازی God of War: Ragnarok فوریه‌ سال آینده عرضه خواهد شد

شایعه | بازی God of War: Ragnarok فوریه‌ سال آینده عرضه خواهد شد

با توجه به فهرست‌بندی جدید منتشر شده از سوی وبسایت IMDB بازی God of War: Ragnarok زودتر از آنچه فکر می‌کنید عرضه خواهد شد.

بازی God of War: Ragnarok

بازی God of War: Ragnarok

اخیراََ وبسایت IMDB صفحه‌ی رسمی بازی God of War: Ragnarok را به‌روز کرده است و حالا در قسمت عرضه تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ (۵ فوریه ۲۰۲۱) وارد شده است که کمی عجیب و غیرمنتظره به نظر می‌رسد.

مدتی پیش در کنار بسیاری از بازی‌های انحصاری پلی‌ استیشن ۴ عنوان God of War 2018 نیز یک به‌روزرسانی دریافت کرد که احتمال دارد مرتبط با نسخه‌ی پلی‌ استیشن ۵ و حالت Boost باشد. از طرفی به یاد داشته باشید که در بسیاری از موارد ممکن است در فهرست‌بندی‌های مختلف اشتباهی به وجود آمده باشد و در این مورد نیز چنین موضوعی بعید نیست.

جدید‌ترین ماجراجویی کریتوس، رگناروگ نام دارد که به روز‌های پایانی جهان در افسانه‌های نورس می‌پردازد و جنگ عظیم بین خدایان و هیولا‌ها را به نمایش می‌گذارد. البته اگر داستان اصلی رگناروک را نخوانده‌اید و صرفا فقط فیلم Thor: Ragnarok را تماشا کرده‌اید، باید به شما بگویم که قرار نیست اتفاقات آن فیلم را تجربه کنید و آن فیلم صرفا یک شوخی بزرگ با اتفاق عظیم رگناروک بود.

برای کسب اطلاعات در مورد نبرد رگناروک اصلی و نه نسخه‌ی تغییر داده شده‌ی مارول، دو راه دارید؛ یا اینکه باید بروید و کتاب‌های قدیمی مربوط به این رویداد سهمگین به نویسندگی پروس ادا (Prose Edda) را بخوانید و یا اینکه برای راحتی هرچه بیشتر، کتاب Norse Mythology به نویسندگی نیل گیمن (Neil Gaiman) را مطالعه کنید که البته یک نسخه‌ی صوتی نیز دارد و گیمن شخصا صداگزاری شخصیت اودین، خدای خدایان نورس را به بهترین شکل ممکن انجام داده است.

باید به یک نکته‌ی اساسی اشاره کنم: رویداد‌ها و اتفاقات سری بازی God of War کاملا غیر منتظره و غیر قابل پیشبینی بوده و نمی‌توان صرفا فقط با خواندن افسانه‌ها، داستان این بازی را حدس زد. بنابراین فقط با خواندن وقایع اصلی Ragnarok نمی‌توان گفت که «خب در کتاب Ragnarok این اتفاقات افتاده است و در بازی God of War: Ragnarok هم صد در صد این اتفاقات خواهد افتاد!». در حال حاضر در دنیای بازی، شخصیت تیر مرده‌ است و مردم از خدای رعد و برق نیز به عنوان یک قهرمان یاد نمی‌کنند؛ بلکه ثور یکی از منفور‌ترین و جنایت‌کار‌ترین خدایانی است که در دنیای بازی حضور دارد و به عنوان یک جلاد به اطاعت کردن از دستورات اودین می‌پردازد. پس قرار است شاهد تفاوت‌های زیادی بین نبرد اصلی و وقایع بازی باشیم.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *