معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی God of War در بخش Playstation Hits Range فروشگاه پلی‌استیشن تخفیف خورد

بازی God of War در بخش Playstation Hits Range فروشگاه پلی‌استیشن تخفیف خورد

اگر هنوز به هر دلیلی بازی God of War که به شدت محبوب هست را تجربه نکرده‌اید، اکنون بهترین زمان برای تهیه‌ی آن است؛ زیرا این بازی و عناوین بزرگ دیگری در بخش Playstation Hits Range فروشگاه پلی‌استیشن تخفیف خورده‌اند.

بازی God of War
بازی God of War

بازی God of War

به زودی بازی‌بازان می‌توانند برخی از باکیفیت‌ترین انحصاری‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ را با کمترین قیمت تهیه کرده و به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند. سه بازی از عناوین انحصاری کنسول یاد شده به نام‌های Uncharted: The Lost Legacy، Gran Turismo و God of War به بخش Playstation Hits Range فروشگاه پلی‌استیشن اضافه شده و به جمع عناوینی مانند Far Cry4، Rayman Legends، The Crew و Watch Dogs پیوسته‌اند. این بدین معنی است که شما از این پس می‌توانید بازی‌های یاد شده را با قیمت شگفت‌انگیز ۱۹٫۹۹ دلار تهیه کنید که هم در اروپا و هم در آمریکای جنوبی در دسترس قرار دارند. فروش بازی‌های یاد شده از تاریخ جمعه، ۱۲ مهرماه ۱۳۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت بلند مدت آغاز خواهد شد.

در خصوص داستان بازی جدید God of War اصلا و ابدا قصد نداریم تا حتی ذره ای از آن را برای شما عزیزان اسپویل کنیم تا خودتان بتوانید تمام لحظات و اتفاقات بازی را برای اولین بار لمس کنید و خیالتان راحت باشد که می توانید این مطلب را با خاطری آسوده مطالعه نمایید. حتما می دانید که به مانند همه المان های بازی، داستان و زمینه داستانی این نسخه نیز زمین تا اسمان تغییر کرده است و کلا به سرزمین و افسانه های دیگری کوچ کرده است تا حالا شاهد به آتش کشیدن سرزمین های شمالی و اسکاندیناوی و افسانه های نورث و دروازه های والهالا توسط کریتوس کبیر باشیم. بله درست است، God of War از یونان و اسطوره های یونان و خدایان آن، به سرزمین های اسکاندیناوی آمده است و کریتوس بعد از سلاخی یونان و خدایانش به سراغ اسکاندیناوی و اساطیرش آمده است و البته ماموریتی خاص تر در قالب تربیت فرزند نیز دارد. در عنوان جدید God of War بیشترین موضوعی که در مورد داستان بازی به چشم می خورد اضافه شدن بسیار زیاد بار احساسی به داستان است که تاکنون حتی ذره ای از این احساس را در عناوین قبلی سری مشاهده نکرده ایم و نگاه از این زاویه جدید با بار احساسی بیشتر در عنوان جدید خدای جنگ، موضوعی بسیار جذاب و قابل تحسین است که سازندگان به خوبی آن را در دل خشم و خشونت کریتوس حل کرده اند. مطمئن هستم که شما نیز مانند خیلی از طرفداران دیگر این سری محبوب، دیگر نمی خواستید شاهد داستانی مربوط به خدایان یونان و کوه المپ و تایتان ها باشید که تا به حال در ۶ بازی با آن ها دست و پنجه نرم کرده ایم و این موضوع کاملا از بازخوردهای بازی Ascension مشخص و مبرهن بود که این سری تغییر فضا می خواهد، آن هم وقتی یک نسل به جلو آمده است پس تغییر فضای عمیقی هم می خواهد. کاملا واضح است که کوری بارلوگ و تیم هنرمندش نیز کاملا به این موضوع واقف بوده اند و این تغییر فضای عمیق را با تغییر سرزمین بازی از یونان باستان و کوه های المپ، به سمت اساطیر و افسانه های اسکاندیناوی در بازی اعمال کرده اند تا فضا کاملا برای یک افسانه سازی جدید و خلق یک ۳ گانه شاهکار دیگر فراهم گردد.

بازی God of War در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

بازی God of War
Telegram
بازی God of War
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *