معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بازی God of War بر‌روی رایانه‌های شخصی منتشر نخواهد شد

بازی God of War بر‌روی رایانه‌های شخصی منتشر نخواهد شد

شب گذشته بود که شایعاتی مبنی بر حذف شدن برچسب Only on Playstation از سایت بازی God of War و انتشار این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از وبسایت معتبر Dualshockers منتشر شد. اما به تازگی وبسایت DSOGaming تحقیقاتی را در این زمینه انجام داده است که نشان می‌دهد، این خبر تنها یک اشتباه بوده است و قرار نیست شاهد انتشار این بازی بر‌روی پلتفرم دیگری باشیم.

بازی God of War

این شایعه زمانی بوجود آمد که کاربر توییتری با نام AP مطلع شد که برچسب Only on Playstation از صفحه‌ی رسمی بازی God of War در شعبه آمریکایی فروشگاه پلی‌استیشن حذف شده است و به همین دلیل، ادعا کرد که این بازی قرار است بر‌روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. اما جریان این است که برچسب Only on Playstation هیچ‌وقت در شعبه‌ی آمریکایی صفحه‌ی فروشگاهی بازی God of War وجود نداشته است و نبود این برچسب در اصل اتفاق جدیدی نیست. همچنین این بازی در فروشگاه رسمی پلی‌استیشن در شعبه اروپا نیز تگ Only on Playstation را دارد و این دلیل دیگری است که این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار نخواهد گرفت.

در حال حاضر دو بازی Horizon: Zero Dawn و Death Stranding قرار است در تابستان امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرند و به همین سبب، شایعاتی مربوط به عرضه شدن تعداد دیگری از بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ به گوش می‌رسد. اما مانند همیشه باید بدانید که تا منتشر نشدن خبر رسمی از سوی شرکت‌های سازنده، نمی‌توان از این شایعات اطمینان حاصل کرد.

بازی God of War
Telegram
بازی God of War
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *