معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / بازی Ghost of Tsushima به پرفروش ترین IP جدید سونی تبدیل شد

بازی Ghost of Tsushima به پرفروش ترین IP جدید سونی تبدیل شد

به گزارش وبسایت wccftech و براساس اعلام حساب رسمی پلی استیشن در شبکه اجتماعی توییتر، بازی Ghost of Tsushima به پرفروش ترین IP جدید سونی در نسل کنونی تبدیل شده است چراکه در جریان سه روز اول انتشار این عنوان، ۲٫۴ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است و ساخته جدید استودیو Sucker Punch هم‌اکنون از این لحاظ رکورددار است.

پرفروش ترین IP جدید سونی

بازی Ghost of Tsushima پرفروش ترین IP جدید سونی

علاوه‌بر استقبال بسیار خوب بازیکن‌ها، بازی Ghost of Tsushima درمیان منتقدین نیز تقریبا به یک عنوان محبوب بدل شده و نقدها و نظرات مثبتی از جانب منتقدین روانه این عنوان شده است. چندی پیش نیز اعلام شد که در دنیای این بازی حدود سه میلیون درخت قرار داد شده که این مسئله استفاده از قابلیت Photo Mode حاضر در این بازی را بیشتر از هر عنوانی برای بازیکن‌ها لذت‌بخش کرده است.

وبسایت wccftech همچنین در گزارش جدید خود بخشی از نقد این وبسایت از بازی Ghost of Tsushima را قرار داده که به شرح زیر است؛ این وبسایت نمره ۹ از ۱۰ را به این عنوان داده است.

«این عنوان، بهترین ساخته استودیو Sucker Punch و یک عنوان جهان باز که می‌تواند با نام‌های بازرگ این ژانر رقابت کند، محسوب می‌شود. تصویر سازی از دوره فئودال تاریخ کشور ژاپن به‌همراه شخصیت پردازی و داستان سرایی به بهترین شکل در این عنوان صورت گرفته‌اند که بازی Ghost of Tsushima را لایق عنوان آخرین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ می‌کنند.»

نظر شما در مورد بازی Ghost of Tsushima چیست؟

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *