معماری
خانه / کنسول بازی / بازی FIFA 18 : معرفی باندل های پلی استیشن ۴

بازی FIFA 18 : معرفی باندل های پلی استیشن ۴

بازی FIFA 18 : معرفی باندل های پلی استیشن 4
بازی FIFA 18 : معرفی باندل های پلی استیشن ۴

کمپانی سونی باندل‌های پلی‌استیشن ۴ بازی FIFA 18 را معرفی کرد.

بازی FIFA 18 : معرفی باندل های پلی استیشن ۴

طبق جدیدترین اخبار بازی درباره باندل های پلی استیشن ۴ ، کمپانی سونی در جریان یک خبر باندل‌های بازی FIFA 18 برای کنسول پلی‌استیش ۴ را معرفی کرد. تمامی این باندل‌ها برای ریجن اروپا در نظر گرفته شده و در ماه سپتامبر میلادی در دسترس قرار خواهند گرفت که شامل بازیکن‌های خاص آلتیمیت تیم و سه آیکون خواهند بود.

حال دو عدد از این باندل‌ها، مربوط به پلی‌ استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۴ یک ترابایتی است. هر دو این مدل که با نام رونالدو ادیشن شناخته می‌شوند، شامل دیسک بازی و یک کارت ویژه از کریستین رونالدو در آلتیمیت تیم شده که می‌توانید از وی در پنج بازی مختلف خود استفاده کرده و علاوه‌بر آن، ۲۰ پک Jumbo Premium Gold FUT دریافت خواهید کرد که هر هفته یک عدد از این پک‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود.

در ادامه اعلام شده که این دو باندل در تاریخ چهار مهر ماه (۲۶ سپتامبر) در دسترس قرار می‌گیرد و خریداران می‌توانند سه روز زودتر به بازی FIFA 18 دسترسی داشته باشند. البته این تمامی باندل‌های در نظر گرفته شده نیست و سایر باندل‌ها عبارتند از: پلی‌استیشن ۴ ۵۰۰ گیگابایتی به همراه یک عدد فیفا ۱۸، پلی‌استیشن ۴ ۵۰۰ گیگابایتی و یک عدد بازی فیفا ۱۸ و کنترلر اضافه، پلی‌استیشن ۴ یک ترابایتی به همراه یک عدد بازی فیفا ۱۸، پلی‌استیشن ۴ یک ترابایتی به همراه یک عدد بازی فیفا ۱۸ و کنترلر اضافه و در نهایت پلی‌استیشن ۴ پرو به همراه یک عدد بازی فیفا ۱۸ که تمامی این باندل‌ها در تاریخ هفت مهر (۲۹ سپتامبر) در دسترس قرار خواهند گرفت. برای خرید باندل های پلی استیشن ۴ با گیفت کارت پلی استیشن یا گیفت کارت آمازون به فروشگاه ما مراجعه کنید .

Initial release date: September 29, 2017
Series: FIFA
Engine: Frostbite
Genre: Sports game
Platforms: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation 3
Developers: Electronic Arts, EA Sports, EA Canada
Publishers: Electronic Arts, EA Sports

بیشتر بخوانید : پلی استیشن پلاس : بازی های رایگان ماه آگوست PSN

تریلر ویدیو جذاب تغییرات جدید در بازی فیفا ۱۸ | ۱۸ FIFA

۱۸ تغییر که در فیفا ۱۸ منتظر آن ها خواهیم بود

نقص های فیفا ۱۷ کم نبود و منتظر برطرف شدن این مسائل در نسخه بعدی این سری بازی خواهیم بود.فیفا ۱۷ بازی بسیار خوبی است؛ کسی این را رد نمی کند. اما همیشه فضا برای پیشرفت وجود دارد. بازی PES 2017 هم رشد زیادی کرده است و EA هیچ فرصتی برای استراحت کردن ندارد. آن ها باید برای سال ۲۰۱۸ در بازیشان، تغییرات زیادی ایجاد کنند. با وبلاگ گیفت کارت باز دات کام blog.giftcardbaz.com همراه باشید .

به گزارش سایت Redbull، آلتیمیت تیم فیفا، هنوز محبوب ترین ماد در بین تمام بازی های ورزشی است اما فیفا باید در بخش های دیگر پیشرفت کند تا در سال ۲۰۱۸، بار دیگر بازارها را به دست بگیرد.

۱٫ تماشاچیان بهتر

شاید تماشاچیان موضوع خیلی مهمی به نظر نیایند اما می توانند در القای حس بازی، تاثیر زیادی بگذارند. حالا فیفا از موتور فراست بایت استفاده می کند و همین به آن ها اجازه می دهد تا شاهکارهای گرافیکی بزرگی خلق کنند. در بازی بعدی فیفا، دوست داریم توجه بیشتری به این بخش از بازی شود. هیچکس دوست ندارد تماشاچیان را تار و با وضوح پائین ببیند.

۲٫ توجه بیشتر به فوتبال بانوان

عالی بود که توانستیم فوتبال بانوان را در فیفا ۱۶ تجربه کنیم. اما فیفا ۱۷ در این زمینه هیچ رشدی نداشته است. تنها کاری که در قسمت بانوان می توانید انجام دهید این است که یک تیم ملی را انتخاب کنید و به بازی بروید. خبری از باشگاه ها نیست؛ خبری از هیچ چیز نیست!

قطعا توجه به فوتبال بانوان، فیفا را محبوب تر می کند به خصوص در ایالات متحده که فوتبال، محبوبیت زیادی بین بانوان دارد.

۳٫ پنالتی ها

امسال، سیستم ضربات پنالتی کاملا تغییر کرده است. در نگاه اول، این تغییرات بسیار بد بوده اند. شما نمی توانید به گوشه دروازه شوت بزنید. به خصوص در  بازی چند نفره که شما مجبورید ایندیکیتور را پنهان کنید.

اینکه در فیفا ۱۷ می توانید موقعیت ضربه زننده را تغییر دهید، بسیار مفید و کاربردی است اما این سیستم، هنوز نیاز به توسعه دارد.

۴٫ گزارش ها

فیفا همیشه با گزارش های بسیار دلچسب آلن اسمیت و مارتین تایلر شناخته می شود. اما وقتی در کریر مود سرمربی منچستر سیتی می شوید و بازی می کنید آلن اسمیت درباره انتقال پپ گواردیولا به سیتی صحبت می کند. این مشکلی ساده در برنامه نویسی است و می تواند برطرف شود. نمونه های زیادی از اینگونه مشکلات وجود دارند.

۵٫ مشخصات بازیکنان

قطعا فیفا بازیکنان بسیار بیشتری نسبت به PES ساخته است و رعایت نکات ریز برای EA سخت تر می شود. اما PES در این زمینه از فیفا بهتر است.

وقتی در PES به عنوان آگوئرو بازی می کنید؛ حس می کنید که آگوئرو هستید. همه بازیکنان حس متفاوتی از بازی را به شما می دهند. در فیفا هم این موضوع صدق می کند اما کمتر از رقیب ژاپنی خود.

۶٫ سیستم کرنرها

سیستم کرنر هم در فیفا ۱۷ کاملا تغییر کرده است. اولین بار که پشت کرنر قرار می گیرید با خود فکر می کنید که این سیستم به شما کنترل بیشتری روی ارسال توپ خواهد داد. بعد از مدتی اما متوجه می شوید که کرنرها گل نمی شوند. فیفا باید در نسخه بعدی خود کنترل بیشتری روی کرنرها به بازیکنان بدهد.

۷٫ رفع مشکلات گرافیکی

موتور گرافیکی جدید، گام رو به جلویی در این زمینه بوده است اما هنوز هم، خیلی از چیزها غیر طبیعی است. وقتی بازیکنان دستشان را بر روی سرشان می گذارند فاصله ای بین دست با سر وجود دارد و نمونه های متعدد دیگر.

۸٫ فیزیک

اصلا از بهانه آوردن خوشمان نمی آید اما باید قبول کرد که فیفا به تازگی موتور خود را تغییر داده است. بارها و بارها در بازی اتفاق می افتد که توپ را در اختیار دارید اما به دلیل مسخره ای آن را از دست می دهید. مشکلات فیزیکی متعددی در فیفا ۱۷ وجود دارد که باید برطرف شوند.

۹٫ با مشخصات خودتان، جورنی بازی کنید

تجربه زندگی ورزشی الکس هانتر از کودکی تا تبدیل شدن به یک سوپراستار، بی شک از خصوصیات مثبت فیفاست. اما با وجود سرگرم کننده بودن، این بخش از بازی باید پیشرفت کند. اگر با مشخصات مورد نظر خودمان این بازی را انجام دهیم، قطعا لذت بخش تر خواهد بود. البته اینگونه، جورنی کمی شبیه بخش بازیکن کریر مود خواهد شد.

EA می تواند پول زیادی برای استخدام کردن بازیگران بزرگ خرج کند تا انواع متفاوتی از شخصیت را بازی کنند. این کار را یک بار در بازی Mass Effect انجام داده است.

۱۰٫ خوشحالی ها

فیفا در این مورد هم بسیار خوشنام است. اما خیلی از مواقع خوشحالی ها احمقانه به نظر می آیند. چرا می شود با هر بازیکنی هر خوشحالی‌ای را انجام داد؟ اگر فیفا بر اساس هویت واقعی بازیکنان ساخته شده است پس چرا خوشحالی بازیکنان، مثل PES مخصوص به خودشان نیست؟ چرا هر بازیکنی می تواند خوشحالی دب را انجام دهد؟ خیلی از خوشحالی ها هم به نظر احمقانه می آیند به خصوص آن یکی که بازیکن مثل ماهی مرده به زمین می افتد!

۱۱٫ مادهای بیشتر

فیفا امسال دست به طراحی جورنی زد و نشان داد که از ریسک کردن نمی ترسد. شاید مادهای دیگری مثل فوتبال پنج نفره یا ساخت یک تیم جدید در نسخه بعدی تجربه جدیدی را به بازیکنان بدهد.

۱۲٫ دیالوگ های بیشتر در جورنی

در بخش جورنی، با بازیکنان بزرگی مکالمه خواهید کرد. اما چرا فیفا همینجا متوقف شده است؟ می شود مکالماتی را با هواداران و یا با مربی طراحی کرد. چرا از صدای یورگن کلوپ برای تشویق یا حتی توبیخ و ملامت کردن بازیکنان در زمین استفاده نمی کنند؟

۱۳٫ کار بیشتر روی چهره سرمربی ها

عالی بود که توانستیم چهره واقعی سرمربی های لیگ جزیره را در فیفا ۱۷ ببینیم. اما مشخص است که روی طراحی چهره سرمربی ها به اندازه بازیکنان کار نشده است.

۱۴٫ داوری بهتر

این موضوع یک مشکل اساسی، در هر بازی فوتبال است. همیشه تصمیمات عجیب داور شما را عذاب می دهد. آفسایدها خیلی موقع اشتباه اعلام می شوند که درواقع خوب هستند (بخشی از ورزش است!) اما در بازی، این موضوع خوب نیست.

۱۵٫ کریر مود

شاید تیره ترین نقطه فیفا ۱۷ تغییرات بسیار اندک در کریر مود بود. کریر مود فیفا ۱۷ عالی به نظر می آید اما واقعا چه تغییراتی نسبت به سال قبل داشته است؟

هدف گذاری باشگاه برای شما پویاتر  شده است و بستگی به تیمی که سرمربی آن هستید دارد. اما وقتی سرمربی گری یک تیم بزرگ را قبول می کنید آن ها اهداف دور و بزرگی را از شما می خواهند.

البته بسیار خوب خواهد بود که روزی به عنوان یک بانو، در کریر مود سرمربی گری یا بازی کنید اما این هدف، بسیار دور از دسترس است.

۱۶٫ قیمت بازیکنان

ارزش گرت بیل معمولا زیر ۹۰ میلیون یوروست اما شما برای خرید او باید بالای ۱۰۰ میلیون یورو خرج کنید. اما بازیکنی دارید که ۱۱ میلیون یورو ارزش دارد؛ بعید است پیشنهادی بالای این مبلغ برای او دریافت کنید. اختلاف زیادی بین قیمت فروش و قیمت خرید بازیکنان وجود دارد.

۱۷٫ طراحی سرمربی مورد نظر خودمان در کریر مود

نگاه EA به کریر مود زیاد با دقت نیست و همین، باعث شده انتخاب چهره ها در بخش سرمربی گری بسیار اسفناک باشد. چهره های محدودی برای انتخاب وجود دارند، ما حتی نمی توانیم برای خودمان ریش بگذاریم.

۱۸٫ بگذارید به عنوان یک سرمربی حقیقی بازی کنیم

به نکات زیادی اشاره کردیم و این موضوع هم شما را به فکر وا خواهد داشت. چرا نمی توانیم کریر مود را به عنوان ژوزه مورینیو بازی کنیم؟ تجربه کنفرانس خبری ژوزه قطعا جذاب خواهد بود! فوتبال منیجر و PES، در این زمینه عملکرد بهتری نسبت به فیفا داشته اند.

با داشتن باندل های پلی استیشن ۴ و یک بازی فیفا ۱۸ خوب امیدواریم لحظات لذت بخشی رو تجربه کنید . می توانید باندل های پلی استیشن ۴ را از آمازون خریداری کنید . برای خرید باندل های پلی استیشن ۴ با گیفت کارت آمازون می توانید به فروشگاه گیفت کارت باز دات کام giftcardbaz.com مراجعه کنید .

منبع Dualshockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *