معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بازی Fast And Furious: Crossroads معرفی شد

بازی Fast And Furious: Crossroads معرفی شد

بازی Fast And Furious: Crossroads یکی از چندین عنوانی است که در رویداد The Game Awards 2019 معرفی شد. اثری که اقتباسی از روی مجموعه سینمایی با همین نام است. با توجه به نمایش منتشر شده، به نظر می‌رسد این بازی ترکیبی از مسابقه، تعقیب و گریز و لحظات اکشن است. همچنین در بازی از شخصیت‌های دام تورتو (Dom Toretto) و لتی اورتیز (Letty Ortiz) نیز استفاده شده است.

بازی Fast And Furious: Crossroads

بازی Fast And Furious: Crossroads

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) در طی مراسم TGS 2019 به معرفی بازی جذاب Fast & Furious Crossroads پرداخت. همان‌طور که در جریان هستید، مراسم TGS 2019 برگزار شد و بازی‌های زیادی توسط استودیوهای مختلف معرفی شدند. Fast & Furious Crossroads از سری عناوین جذابی است که شما در آن باید کنترل شخصیت‌های مشهور سینمایی را برعهده گرفته و به رقابت با دیگران بپردازید. از نکات مثبت این بازی می‌توان به گیم‌پلی روان و خودروهای بی‌نظیر اشاره کرد. قابل ذکر است که دو استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

این بازی در ماه می ۲۰۲۰ میلادی (اردیبهشت – خرداد ۱۳۹۹) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر می‌شود. همچنین وظیفه ساخت بازی Fast And Furious Crossroads برعهده استودیو Slightly Mad است. استودیویی که پیش از این نیز روی مجموعه بازی Project Cars و مجموعه بازی Need for Speed کار کرده‌ است. پس می‌توان از لحاظ کیفیت، مطمئن بود که بازی Fast And Furious: Crossroads به استاندارد‌های این سبک بسیار نزدیک است.

بازی Fast And Furious: Crossroads
Telegram
بازی Fast And Furious: Crossroads
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *