معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / بازی Fallout Shelter برای ایکس باکس‌وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد

بازی Fallout Shelter برای ایکس باکس‌وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد

Fallout Shelter
Fallout Shelter

استودیوی بتزدا اعلام کرد که بازی محبوب این استودیو، Fallout Shelter که پیش از این برای پلتفرم‌های موبایلی عرضه شده بود برای دو پلتفرم دیگر، ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. استودیوی بتزدا که با انتشار این بازی توانست مخاطبان زیادی را به آن اضافه کند امید دارد تا باری دیگر و بار عرضه‌ی این بازی برای دو پلتفرم مورد اشاره، بتواند آمار خوبی را از این بازی به ثبت برساند.

به گفته‌ی مایکروسافت، بازی Fallout shelter قرار است تنها دو روز دیگر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه شود. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه شد. بتزدا پس از عرضه‌ی این بازی، بروزرسانی‌های متعددی را برای آن منتشر کرد و حالت‌های زیادی را به بازی اضافه کرد.

مایکروسافت اعلام کرده که این بازی از قابلیت Anywhere ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند بر روی کنسول خود این بازی را انجام بدهند و ادامه‌ی آن را بر روی ویندوز ۱۰ ادامه دهند. همچنین در ویندوز ۱۰ امکان پشتیبانی این بازی از دسته‌ی ایکس باکس وان نیز فراهم آمده است.

همان‌طور که گفتیم، هواداران این بازی می‌توانند آن را از روز چهارشنبه و از استور مایکروسافت و ایکس‌باکس وان دانلود کرده و به انجام آن بپردازند.

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *