معماری
خانه / اخبار / بازی Dead Rising 4 در اسفندماه در شبکه‌ی استیم قرار می‌گیرد

بازی Dead Rising 4 در اسفندماه در شبکه‌ی استیم قرار می‌گیرد

بازی زامبی‌محور Dead Rising 4 در نهایت برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شده و دوست‌داران این بازی می‌توانند از همین امروز آن را تجربه کنند اما به نظر می‌رسد کاربران شبکه‌ی Steam برای خرید این بازی باید کمی بیشتر منتظر بمانند. بسیاری از کاربران علاقه‌مند به این بازی با دیدن این که این بازی به طور سه ماهه به صورت انحصاری در اختیار ویندوز استور مایکروسافت قرار گرفته و فعلا جایی را در شبکه‌ی Steam ندارد ناامید شده‌اند.

علاوه بر این، بازی مورد اشاره تا یک سال نیز به صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس باکس وان خواهد بود. همچنین برای خرید این بازی در شبکه‌ی استیم باید تا اسفندماه و عرضه‌ی رسمی آن در این شبکه منتظر بمانید. استودیوی سازنده‌ی این بازی Capcom اعلام کرده که این بازی به صورت کامل برای شبکه‌ی استیم منتشر خواهد شد تا کاربران از این زمینه بتوانند به بهترین شکل ممکن بازی را تجربه کنند.

استیم
Dead Rising 4

معمولا بازی‌ها در روز اول دارای مشکلات فراوانی هستند و رفع این مشکلات ممکن است چند روز طول بکشد. کاربران استیم طبیعتا تا سه ماه آینده می‌توانند از این موضوع بدون هیچ‌گونه نگرانی بازی را خریداری کنند. بنابراین اگر شما هم جزو کاربران شبکه‌ی Steam هستید باید تا اسفندماه و عرضه‌ی رسمی این بازی در استیم منتظر بمانید تا بتوانید بازی پایدارتری را تجربه کنید.

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *