معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Cyberpunk 2077 از فروشگاه پلی استیشن حذف شد

بازی Cyberpunk 2077 از فروشگاه پلی استیشن حذف شد

پس از گذشت یک هفته از عرضه جهانی بازی Cyberpunk 2077 کمتر کسی انتظار چنین وقایع ناامید کننده ای را داشت عملکرد ضعیف این بازی روی کنسول‌های نسل هشتمی، سونی را مجاب کرد تا به صورت رسمی این بازی را از فروشگاه خود حذف کند و صفحه‌ای مخصوص برای بازگرداندن مبلغ پرداختی این بازی را در سایت خود قرار دهد. به گفته کمپانی سونی بازیکنان تا اطلاع ثانوی قادر به خریداری بازی به صورت دیجیتالی نخواهند بود. البته هنوز هم کسانی که بازی را از پیش خریداری کرده‌اند می‌توانند به بازی خود دسترسی داشته باشند.

بازی Cyberpunk 2077

اعلامیه کمپانیه سونی در رابطه با حذف بازی Cyberpunk 2077:

کمپانی سونی در تلاش است تا رضایت مشتری را در بالاترین سطح تامین کند. بنابراین، بازگردانی مبلغ پرداختی برای تمام کسانی که بازی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده‌اند را آغاز خواهیم کرد. همچنین بازی Cyberpunk 2077 تا اطلاع ثانوی از فروشگاه پلی استیشن حذف خواهد شد. در صورت تایید خریداری شما از فروشگاه پلی استیشن، پروسه بازپرداخت مبلغ پرداختی شما آغاز خواهد شد. لطفا توجه داشته کنید که تکمیل بازپرداخت ممکن است بسته به روش پرداخت و موسسه مالی شما متفاوت باشد.

بازی Cyberpunk 2077

هنوز مشخص نیست که آیا حذف این بازی با مشارکت و توافق استودیو CD Projekt RED انجام شده یا سونی به خاطر شرایط اسفناک بازی، نارضایتی بازیکنان و صد البته هدایت کردن بازیکنان ناراضی به سوی کمپانی سونی توسط استودیو CD Projekt RED این تصمیم را گرفته است.

از همان ابتدا که نقد و‌ بررسی‌های اولیه بازی فقط روی نسخه PC بازی محدود شد، شک و تردید‌های زیادی پیرامون محصول نهایی شکل گرفته بود. پس از عرضه بازی هم مشخص شد که نسخه کنسولی بازی هم تقریبا غیر قابل تحمل است و وجود باگ‌های متعدد، افت بسیار زیاد فریم ریت و مشکلات بسیار زیاد بازی باعث ناامیدی بازیکنان شده است. از طرفی استودیو CD Projekt RED پیش از انتشار بازی هیچ نمایشی از نسخه‌های نسل هشتمی این بازی منتشر نکرد و تمامی افرادی که این بازی را روی پلی استیشن ۴ و یا ایکس باکس وان خریداری کردند با محصولی متفاوت از آن‌چه نمایش داده شده بود روبرو شدند. با اینکه استودیو CD Projekt RED اوایل این هفته به خاطر وضعیت بازی از طرفداران و بازیکنان به صورت رسمی عذرخواهی کرد و بازیکنان را برای درخواست بازپرداخت مبلغ هزینه شده خود راهنمایی کرد، اما این درخواست‌ها در ابتدا از طرف سونی رد شدند.

بازی Cyberpunk 2077

کمپانی CD Projekt RED هم با انتشار یک بیانیه‌ رسمی به حذف شدن بازی Cyberpunk 2077 از فروشگاه پلی استیشن واکنش نشان داد.

پس از مذاکرات فراوانی که با پلی استیشن انجام دادیم، تصمیم بر آن شد که بازی Cyberpunk 2077 به کلی از فروشگاه پلی استیشن حذف شود. البته این تصمیم فقط شامل نسخه‌های دیجیتالی بازی می‌شود و شما همچنان می‌توانید نسخه‌های فیزیکی بازی را از خرده فروشی‌های مختلف تهیه کنید. تیم استودیو CD Projekt RED همچنان به تلاش برای رفع مشکلات این بازی ادامه خواهد داد و به روز رسانی‌ و پشتیبانی از این بازی با قدرت ادامه خواهد یافت تا بازی تبدیل به همان چیزی بشود که بازیکنان انتظارش را داشتند. کاربران ناراضی می‌توانند با مراجعه به صفحه https://www.playstation.com/cyberpunk-2077-refunds/ نسبت به دریافت مبلغ پرداختی خود و بازپس دادن بازی اقدام کنند.

تیم ما در تلاش است تا بازی Cyberpunk 2077 هر چه زودتر به فروشگاه پلی استیشن بازگردد.

درحال حاضر زمان دقیقی برای بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن تعیین نشده است و مشخص نیست که آیا کمپانی مایکروسافت هم راه سونی را در حذف این بازی از فروشگاه خود پیش خواهد گرفت یا خیر.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *