معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Cyberpunk 2077 | حذف شدن دروبین سوم شخص از میان پرده ها

بازی Cyberpunk 2077 | حذف شدن دروبین سوم شخص از میان پرده ها

صحبت‌های زیادی پیرامون بازی Cyberpunk 2077 از زمان معرفی تا به حال بوده است. خیلی‌ها این بازی را از بزرگ‌ترین ساخته‌های صنعت بازی‌های ویدئویی می‌دانند و بر این باورند که جدیدترین ساخته استودیو CD Projekt RED از بسیاری جهات، باعث تحول مسیر ساخت بازی‌ها خواهد شد. بی‌شک بازی Cyberpunk 2077 یکی از بزرگ‌ترین هایپ‌های تاریخ را داراست و به همین دلیل، کوچک‌ترین تغییراتی در آن باعث سرو صدای زیادی می‌شود.
بازی Cyberpunk 2077

اختلاف نظرات زیادی پیرامون بودن و یا نبودن دوربین سوم شخص در بازی بوده است. خیلی‌ها بر این باور هستند که وجود این دوربین باعث هرچه بهتر شدن بازی می‌شود؛ به خصوص آن‌که در اکثر بازی‌های نقش آفرینی، چنین المانی به چشم می‌آید. حال در جدیدترین پرسش و پاسخ صورت گرفته میان کاربران و سازندگان بازی، مشخص شده است که به کلی وجود دوربین سوم شخص در بازی حذف شده است.

در این صورت بازی Cyberpunk 2077 فقط دارای دوربین اول شخص خواهد بود. موضوعی که از زمان اعلام آن، نظرات مثبتی را از سوی طرفداران و بازیبازان دریافت نکرده است. سازندگان بر این باورند که وجود دوربین سوم شخص، حس واقعیت را از بازیباز خواهد گرفت و نمی‌تواند تجربه دل‌نشینی از بازی را به بازیباز منتقل کند.

 

جدای از این بحث، اتفاقاتی در بازی وجود دارند که می‌توانید در آن لحظه‌، شخصیتتان را ببینید، اما چنین چیزی در میان‌پرده‌ها رخ نخواهد داد. شایان ذکر است که وجود دوربین اول شخص شامل تمام لحظات بازی خواهد شد؛ از لحظه‌های اکشن تا لحظه‌های احساسی و عاشقانه.

پیش از این نیز بعد از پخش زنده ۱۵ دقیقه‌ای بازی، انتقادات زیادی پیرامون افت گرافیکی شخصیت‌ها به ویژه شخصیت جانی سیلورهند (Johny Silverhand) که کیانو ریوز (Keanu Reeves) نقش او را ایفا می‌کند شده بود.

باید دید که سرانجام بازی Cyberpunk 2077 چه خواهد شد. بازی Cyberpunk 2077 بعد از مدت‌ها انتظار، در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی (۲۸ فروردین ۱۳۹۹) بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه شخصی منتشر می‌شود. همچنین در آخرین اخبار، مشخص شد که این بازی برای سرویس گوگل استادیا نیز دردسترس قرار می‌گیرد،‌ ولی تاریخ از این دسترسی اعلام نشد.

بازی Cyberpunk 2077
Telegram
بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *