معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Cyberpunk 2077 بزرگترین انتشار دیجیتالی تاریخ را به خود اختصاص داد

بازی Cyberpunk 2077 بزرگترین انتشار دیجیتالی تاریخ را به خود اختصاص داد

بازی Cyberpunk 2077 بزرگترین انتشار دیجیتالی تاریخ بازی‌های ویدئویی را داشته است.

بزرگترین انتشار دیجیتالی تاریخ

بازی Cyberpunk 2077 بزرگترین انتشار دیجیتالی تاریخ

طبق گفته‌ی NiDEN’s SuperData که در آخرین گزارش خود، این بازی در دسامبر سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰٫۲ میلیون نسخه فروخته است. آمار فروش شامل کپی‌هایی است که بازپرداخت شده، اما براساس اطلاعات جمع‌آوری شده، این موضوع تأثیر قابل توجهی بر فروش کل بازی نداشته است. SuperData گزارش داده است که ۸۰ درصد از فروش دیجیتالی Cyberpunk 2077 در ماه دسامبر از طریق پلتفرم رایانه‌های شخصی انجام شده است. اگر بازی از لیست PlayStation Store خارج نمی‌شد و با مشکلات فنی زیادی روبرو نبود، فروش دیجیتالی حتی بیشتر می‌شد.

بنا بر گفته‌ی سی‌ دی پراجکت (CD Projekt)، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Cyberpunk 2077، به میزان ۴٫۷۲ میلیون نسخه در روز عرضه فروش داشته است که آن را به رکورد سریع‌ترین فروش، در تمام دوران‌ها تبدیل کرد. این شرکت بعدا ادعا کرد که بازی Cyberpunk 2077 تا ۲۲ دسامبر بیش از ۱۳ میلیون نسخه فروخته است. به دنبال انتشار مشکل‌دار بازی Cyberpunk 2077، سی‌دی پراجکت متعهد شد که تجربه‌ی کلی را از طریق به‌روزرسانی‌های آینده بهبود بخشد، اما همچنین گفت مشتریانی که نمی‌خواهند بازی را حفظ کنند می‌توانند آن را بازگردانند. برخی از بازی‌بازانی که از سی‌ دی پراجکت رد پول خود را پس گرفته‌اند، هنوز از آن‌ها خواسته نشده است که بازی را پس دهند!

چندین کاربر که پس گرفتن پول خود را انتخاب کردند به Vice گفتند که اکنون از طریق PayPal بازپرداخت را دریافت کرده‌اند، اما هنوز در مورد نسخه‌های فیزیکی از آن‌ها خواسته نشده که بازی را ارسال کنند یا نسخه دیجیتالی را از کنسول آن‌ها برداشته شده باشد. خرده فروشان کمی بیشتر از یک ماه پس از انتشار، بازی Cyberpunk 2077 را با تخفیف به فروش رساندند و اخیراً Best Buy نسخه‌ های پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان را با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار ارائه می‌دهد. این در حالی است که قیمت بازی در زمان انتشار ۵۹٫۹۹ دلار بود.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *