معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled رکورد زد

بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled رکورد زد

دو شرکت Activsion و بینوکس Beenox، بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled را در ماه ژوئن ۲۰۱۹ میلادی منتشر کردند و این بازی به دومین بازی پرفروش این ماه تبدیل شد. حال به نظر می‌رسد که Crash رکورد‌ دیگری نیز جا به جا کرده است.

بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled
Crash Team Racing: Nitro-Fueled

بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled توانست رکورد سریع‌ترین فروش یک بازی بازسازی شده تاریخ این مجموعه در یک ماه، که پیش از این توسط بازی Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy در سال ۲۰۱۷ ثبت شده بود، به نام خود کند.

 این خبر توسط مت پیسکاتلا (Mat Piscatella) که در گروه NPD کار می‌کند منتشر شد که بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled توانسته بیشتر از هر بازی درگیر در تاریخ این مجموعه فروش داشته باشد. این بازی‌ها شامل بازسازی‌ها و بازسازی‌ اسپین-آف‌ها نیز می‌شود. این یک اتفاق فوق العاده برای این مجموعه قدیمی و خاطره ساز است.

 
البته بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled طی چند هفته گذشته شاهد ریزش فروش شدیدی بوده است، حال باید ببینیم که با توجه به این ریزش می‌تواند سرعت فروش خود را حفظ کند. شاید جالب باشد بدانید که این بازی در زمان انتشار بیش از ۱ میلیون بازیکن بر روی پلی‌استیشن ۴ جذب کرده بود. اما نکته مهم اینجاست که باید ببینیم آینده مجموعه چه خواهد شد. آیا همچنان شاهد انتشار نسخه‌های بازسازی خواهیم بود و یا با یک دنیای جدید از این مجموعه رو به رو می‌شویم.

 
شایعاتی درباره انتشار یک نسخه دیگر از بازی Crash از زمان عرضه N-Sane Trilogy به گوش می‌رسد که هنوز اکتیویژن درباره آن صحبتی نکرده است. بازی‌های Crash  را می توان گل سرسبد محصولات اکتیویژن دانست و در کنار آثار پرخرج دیگر این شرکت مانند بازی Call of Duty و بازی Overwatch قرار داد.

بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled
telegram
بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled
Instgram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *