معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش بتل رویال خواهد بود

بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش بتل رویال خواهد بود

به نظر می‌رسد که بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش بتل رویال خواهد بود. این موضوع در جدیدترین مصاحبه جوی سیکات (Joe Cecot) و تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki) با مجله گیم‌اینفورمر مطرح شده است و  احتمال دارد که بازی چیزی مانند مدل‌های بازی PUBG  و یا بازی Fortnite، ویا هر چیزی که بتوان آن را بتل رویال خواند را در خود نخواهد داشت.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

به هر حال، نباید فراموش کنیم که استودیوی Infinity Ward  گفته بودکه برنامه‌ای برای وجود بخش بتل رویال در بازی Modern Warfare نخواهد داشت. البته شایان ذکر است که بازی بخش‌های متنوع و شبیه به بتل رویال را در خود خواهد داشت. در یکی از حالت‌های بازی که Ground War نام دارد، همانند بازی Battlefield، سرور‌های بازی میزبان ۶۴ بازیباز خواهد بود.  همچنین صحبت‌هایی از سوی استودیوی Infinity Ward برای افزایش بازیبازان سرور‌های Ground War به ۱۰۰ نفر نیز شده است.

کوروساکی معتقد است که بازی Modern Warfare همین حالا نیز یک بسته شلوغ از حالت های مختلف است. او می‌گوید:

    کمپین، چند نفره، Spec Ops و…، (بتل رویال) در این بسته نمی‌گنجد! چقدر می‌خواهید؟

به نحوی می‌توان این اظهار نظر را خاتمه شایعات وجود حالت بتل رویال در بازی دانست. پیش از این جوئل امسلی (Joel Emslie) که وظیفه کارگردانی هنری بازی را بر عهده دارد گفته بود که منتظر حالت بتل رویال در بازی نباشید. اما بعدتر در پاسخ به این موضوع گفت: «باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می‌شود.» همچنین او خبر از حالت‌های متعدد چند نفره جدید در بازی Modern Warfare داد که هنوز معرفی نشده است.

با این حال، بازی Call of Duty: Black Ops 4 که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، حاوی بخش بتل رویال با نام Blackout بود.

نسخه نهایی بازی در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۳ آبان) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر می‌شود. شایان ذکر است که این محصول، نسخه ریبوت شده سری Modern Warfare است که اولین نسخه از آن در سال ۲۰۷۷ منتشر شد. در بازی Modern Warfare شاهد وجود بخش‌ها و ماد‌های فراوانی خواهیم بود که در کنار بخش داستانی، می‌تواند بازیبازان را ساعت‌ها سرگرم خود کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *