معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Battlefield 6 بزودی رونمایی خواهد شد

بازی Battlefield 6 بزودی رونمایی خواهد شد

براساس اعلام یکی از منابع مطمئن و فعال در حوزه بازی‌های ویدیویی، به نظر می‌رسد که شرکت EA در نظر دارد تا در جریان ماه می پیش‌رو به صورت رسمی از بازی Battlefield 6 رونمایی کند. چندی پیش نیز شایعاتی مبنی‌بر تصمیم جدید شرکت EA به منظور متوقف کردن نسبی پروژه بدون عنوان و جدید سری Need for Speed برای پیش برد هرچه سریع‌تر فرایند تولید بازی Battlefield 6 توسط استودیو بازی سازی Dice منتشر شد که هم‌اکنون گمان می‌رود تمامی شایعات مذکور دارای صحت و اعتبار بوده‌اند!

بازی Battlefield 6
 معرفی بازی Battlefield 6

در جریان لایواستریم اخیر جف گراب (Jeff Grub) که به عنوان یک منبع معتبر برای انتشار برنامه‌های جدید شرکت‌های ناشر شناخته می‌شود، او از برنامه‌های جدید شرکت EA برای رونمایی از بازی Battlefield 6 در جریان ماه می و پیش از برگزاری رویداد E3 2021 خبر داده است. هنگامی‌که در جریان این لایو استریم توسط یکی از بینندگان کنجکاو در مورد وضعیت پروژه بازی Battlefield 6 سوال پرسیده شد، جف گراب توضیحات زیر را ارائه کرد:

    «این بازی در جریان ماه می معرفی می‌شود. همه چیز هم‌اکنون بهم ریخته و داری وضعیتی نامشخص است. آن‌ها ]عوامل سازنده و شرکت ناشر[ چیزی را به صورت رسمی معرفی نکرده‌اند، اما آن‌گونه که من اطلاع دارم، از این بازی در ماه می رونمایی خواهد شد.»

از آن‌جا که هیچ‌گونه صحبت و بیانیه رسمی از جانب استودیو Dice یا شرکت EA در مورد زمان رونمایی رسمی از بازی Battlefield 6 منتشر نشده، می‌بایست گفته‌های جف گراب را در قالب یک شایعه در نظر گرفت چراکه باوجود فعالیت‌های مختلف این منبع در نشر اطلاعات معتبر پیرامون پروژه‌های مختلف، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در مورد گفته‌های او نظر داد.

 

ناگفته نماند که طی ماه‌های گذشته نیز شایعات مختلفی پیرامون عنوان جدید بازی Battlefield منتشر شده است که از میان آن‌ها می‌توان به جریان داشتن اتفاقات بازی در دوره جنگ جهانی سوم و بالا بودن سطح تخریب‌پذیری آن در مقایسه با سایر عناوین این فرنچایز اشاره داشت.

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *