معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه | بازی Avowed وسیع تر از بازی Skyrim خواهد بود

شایعه | بازی Avowed وسیع تر از بازی Skyrim خواهد بود

بازی Avowed که در سبک اکشن نقش‌آفرینی توسط استودیو Obsidian در دست توسعه قرار دارد، در جریان رویداد معرفی بازی‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس رونمایی شد. به نظر می‌رسد که این بازی بسیار بزرگ‌تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می‌رسیده است. این بازی با یک تریلر سینماتیکی رونمایی شد و در این تریلر مشخص شد که بازی Avowed یک عنوان اکشن اول شخص با تمرکز زیاد روی جادئ خواهد بود.

بازی Avowed

بازی Avowed

خارج از این اطلاعات رسمی، اطلاعات دیگری از این بازی موجود نیست. به‌تازگی یکی از کاربران وب‌سایت Resetera شایعاتی را مطرح کرده که واقعیت داشتن آن‌ها خیلی هم دور از انتظار نیست. به گفته این کاربر، بازی Avowed دارای جهانی چند برابر وسیع‌تر و چگال‌تر از جهان Skyrim خواهد بود. به نظر می‌رسد که دو شهر بزرگ در این دنیا وجود دارد. علاوه بر این دو شهر، بناها و محیط‌های متنوعی هم در بازی Avowed یافت خواهند شد.

بازی Avowed دارای یک سیستم real-time آب و هوایی خواهد بود. به طور خاص روی ایجاد مه در محیط بازی بارها تاکید شده است. برخلاف جهان Skyrim، گفته می‌‌شود که دنیای بازی Avowed به مراتب تعامل بیشتری با بازیکن برقرار خواهد کرد. استودیو Obsidian علاقه عجیبی به شبیه‌سازی قوانین فیزیک در این بازی نشان داده است، مخصوصاً قوانین فیزیکی حاکم بر جادو. به علاوه توسعه‌دهندگان بازی برای طراحی هوش مصنوعی از یک سیستم ارتقایافته و به‌روزشده استفاده می‌کنند که بیش از پیش دنیای بازی Avowed را زنده و پویا نشان می‌دهد. در این بازی هم می‌توانید تعدادی همراه داشته باشید اما سیستم همراهان بازی مثل بازی قبلی استودیو؛ یعنی بازی The Outer Worlds نخواهد بود. اطلاعات بیشتری راجع به سیستم شخصیت‌های همراه بازیکن منتشر نشده است.

با توجه به این که بازی Avowed در جهان بازی Pillars of Eternity روی می‌دهد، طبیعتاً بخشی از مکانیک‌ها، طراحی‌های محیطی و داستانی و المان‌های داستانی محیطی مشترک زیادی بین این دو عنوان برقرار خواهد شد. طبق این شایعات بازی Avowed دارای چندین غول آخر یا باس فایت نیز خواهد بود که وقایع بزرگی را در بازی رقم می‌زنند.

یک خبر خوب برای طرفداران شخصی‌سازی این است که بازی Avowed دارای مکانیک‌های شخصی‌سازی کاراکتر بسیار پیشرفته خواهد بود.

در نهایت شخص منتشرکننده این اطلاعات بیان کرد که بازی Avowed در حال حاضر وارد مراحل توسعه کامل شده است و یک تیم متشکل از حدود صد نفر روی این عنوان مشغول کار هستند. علاوه بر این افراد، استودیو Obsidian افراد بیشتری را هم در آینده برای توسعه بازی استخدام خواهد کرد. در حال حاضر انتظار می‌رود که بازی Avowed در انتهای سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی وارد بازار شود. در آخر تریلر این بازی را مشاهده کنید.

تریلر بازی Avowed

 

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *