معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بازی Avatar در آینده نزدیک منتشر نخواهد شد

بازی Avatar در آینده نزدیک منتشر نخواهد شد

در هفته جاری، کمپانی یوبیسافت تایید کرد که پنج بازی جدید را در دست ساخت دارد که بین آپریل و مارچ ۲۰۲۰ روانه بازار خواهند شد. سه مورد از این عناوین به صورت رسمی معرفی شده‌اند که عبارت هستند از بازی Watch Dogs: Legion، بازی Gods & Monsters و بازی Rainbow 6: Quarantine و دو بازی دیگر نیز نسخه‌های جدیدی از دو فرنچایز بزرگ این کمپانی خواهند بود که متاسفانه این کمپانی فرانسوی تا به امروز به صورت رسمی این دو بازی را معرفی نکرده است.
بازی Avatar
 
 با این وجود براساس گزارش منتشر شده توسط جیسون شریر (Jason Schreier) خبرنگار وبسایت Kotaku، به نظر می‌رسد که با نسخه‌های جدیدی از فرنچایزهای محبوب Far Cry و Assassin’s Creed رو به رو خواهیم بود و حال سوال اصلی این است که سرنوشت بازی Avatar چه خواهد بود؟ با توجه به برنامه زمانی بازی‌های این کمپانی و گزارش منتشر شده، احتمالا تا سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه بازی Avatar نخواهیم بود. با این حال استودیوی سازنده با انتشار توییتی خبر از ادامه‌ روند ساخت این عنوان داد و اعلام کرد که روند تولید آن متوقف نشده است.

 
گفتنی است که کمپانی یوبیسافت در فبریه ۲۰۱۷ ساخت بازی Avatar را تایید کرده و با وجود گذشت سه سال از انتشار این خبر، هنوز جزییاتی از این پروژه منتشر نشده است؛ پس از اعلام ساخته شدن این عنوان، جیمز کامرون (James Cameron) خالق دنیای سینمایی Avatar نیز در بیانیه‌ای از ساخت این بازی استقبال کرد و افزود:

«چیزی که من را بیشتر از هرچیزی تحت تاثیر قرار داد، شور و اشتیاق تیم سازنده برای انجام این پروژه و قدرت موتور بازی سازی Snowdrop بود. با قدرت موتور بازی سازی، اشتیاق تیم و تمرکز و وسواس زیاد روی جزییات، می‌دانیم که آن‌ها گروه مناسبی برای بازگرداندن زیبایی و خطرهای پاندورا به زندگی هستند.»

بازی Avatar
Telegram
بازی Avatar
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *