معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / بازی ‌های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

بازی ‌های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

ماه سپتامبر در پیش است و دو شرکت مطرح مایکروسافت و سونی، در حال معرفی بازی‌های رایگان سرویس‌های محبوب خودشان هستند. در این بین مایکروسافت نیز بازی‌هایی که با داشتن اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد می‌توانید بازی ‌های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد دریافت و تجربه کنید را مشخص کرد.

بازی ‌های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد

در ماه سپتامبر، دارندگان ایکس‌باکس لایو گلد می‌توانند بازی Hitman: The Complete First Season و بازیWe Were Here  را به صورت رایگان برای ایکس‌باکس وان دریافت کنند.

روی ایکس‌باکس وان،‌ مشترکین ایکس‌باکس لایو گلد می‌توانند بازی Hitman: The Complete First Season را با ورود به ماه سپتامبر دریافت کنند. اما بازی We Were Here از تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) الی ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) فعال خواهد بود.

برای کاربران ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰، ‌بازی Earth Defense Force 2025 از ۱ الی ۱۵ سپتامبر (۱ الی ۲۴ شهریور) دردسترس قرار می‌گیرد و بعد از آن بازی Tekken Tag Tournament 2 از تاریخ ۱۶ الی ۳۰ سپتامبر (۲۵  شهریور الی ۸ مهر)، جایگزین  آن خواهد شد.

فراموش نکنید که همچنان می‌توانید بازی‌های ماه آگوست را به صورت رایگان دانلود کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Gears 4 و بازی Castlevania: Lords of Shadow اشاره کرد.

بازی Forza 6 نیز از تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برای کاربران ایکس‌ باکس وان دردسترس قرار خواهد گرفت.

بازی ‌های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد
Telegram
بازی ‌های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *