معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / بازی موبایل / بازی پوکمون گو چیست

بازی پوکمون گو چیست

ذهن خلاق برنامه نویسی باعث شد دوباره بازی قدیمی پوکمون گو به شکل تازه ای در صدر بهترین بازی های دنیا قرار بگیرد. هرچند در کشور ایران هنوز طرفداری ندارد اما تمام دنیا را فراگرفته است. شخصیت های کارتونی پوکمون گو Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu, و خیلی های دیگر در سراسر کره زمین یافت شده اند ! حالا فرصت برای شما است که پوکمون های بیشتری را بیابید. پس کفش هایتان رو بپوشید و از خانه بزنید بیرون و دنیا را زیر پا بگذارید. شما به یکی از سه تیم بازی کنندگان این بازی در اطرافتان ملحق خواهید شد و به جمع آوری جم (یاقوت) های بازی برای کسب امتیاز بیشتر می پردازید.

پوکمون ها در اطراف محل زندگی شما هستند. بروید و آنها را بیابید. بازی به این صورت است که وقتی در حال عبور از یک محله هستید ، اگر یک پوکمون در آنجا باشد ویبره گوشی شما فعال شده و به شما اعلام می کند که در اطراف شما یک پوکمون وجود دارد. جالب است بدانید طراحان این بازی برای قرارگرفتن محل پوکمون ها نقشه کشیده اند. و آنها را در رستوران ها ، موزه ها ، مکان های تاریخی و … قرارداده اند.

برای یافتن پوکمون ها مسافت بیشتری را بپیمایید !

در بازی پوکمون خاص در نزدیکی محل زندگی خودش یافت می شود. مثلا پوکمون از نوع آبی در اطراف دریاچه ها می توانید پیدا کنید ! یا نوع دیگری را فقط در مکان های تاریخی و … پس لازم است دورتر از محل زندگی خود را نیز بگردید. هم فال و هم تماشا !

پیداکنید ،مراحل را طی کنید، پوکمون های قوی تری را بیابید !

همانطور که پوکمون ها را می یابید، سطح بازی شما ارتقا می یابد و قادر خواهید بود پوکمون های بیشتری را ببینید و در pokedex خود جمع آوریشان کنید.همچنین با یافتن تخم های این موجودات میتوانید آنها را هچ کنید یعنی از آنها جوجه پوکمون ها را بوجود بیاورید ! پس به دنبال تخم های این پوکمون ها نیز باشید.

زمان آن فرا رسیده است که ماجراجویی واقعی در زندگی داشته باشید ! منتظر چه هستید. بازی پوکمون گو را از گوگل پلی نصب کنید و لذت ببرید.

پوکمون گو

پوکمون گو
بازی پوکمون گو

این بازی رایگان است و نیاز به پرداخت پولی قبل از نصب بازی ندارید و پرداخت درون برنامه ای مانند دیگر بازی های دنیا دارد که برای خرید جم و …. استفاده می گردد. ولی باز هم می گویم این بازی رایگان است.
سازگار با اندروید ۴٫۴ و بالاتر و قابل نصب بروی گوشی های همراه با ۲ گیگابایت رم دارد.
گوشی شما باید قابلیت GPS و اینترنت همراه داشته باشد.
امتیاز گوگل پلی این بازی ۴ از ۵ است با بیش از ۱۰۰ میلیون بار نصب !
برای اطلاعات بیشتر برای علاقه مندان به این بازی به سایت : www.PokemonGO.com مراجعه کنید.

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *