معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه | بازی های پلی استیشن ۵ در ماه ژوئن معرفی خواهند شد

شایعه | بازی های پلی استیشن ۵ در ماه ژوئن معرفی خواهند شد

همانطور که مطمئنا اطلاع دارید، تا به امروز جزییات چندان زیادی از کنسول پلی استیشن ۵ یا لیست بازی های پلی استیشن ۵ منتشر نشده است، با این وجود ممکن است که در ماه آینده شاهد ایجاد تغییراتی در روال برنامه‌های سونی برای کنسول نسل بعدی این کمپانی باشیم. براساس گزارشی که وبسایت VentureBeat به‌تازگی منتشر کرده است، به‌نظر می‌رسد که سونی قصد دارد تا چندیدن رویداد مختلف را برای رونمایی از پلی استیشن ۵ و بازی‌های آن برگزار کند.

بازی های پلی استیشن 5

اولین رویداد سونی احتمالا در اوایل ماه ژوئن و به‌منظور رونمایی از بازی های پلی استیشن ۵ به‌ویژه بازی‌هایی که توسط استودیوهای متعلق به این کمپانی ساخته می‌شوند، برگزار خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا سونی در جریان این رویداد ازپلی استیشن ۵ رونمایی خواهد کرد یا خیر. به‌دنبال این رویداد، سونی ساخت و پخش رویداد State of Play را برای اوایل ماه آگوست برنامه ریزی کرده است که در آن شاهد نمایش عناوین مختلفی برای نسل کنونی و نسل بعد خواهیم بود. درحال حاضر جزییات دیگری از برنامه‌های این کمپانی در دسترس نیست.

ناگفته نماند که در این بین نیز کمپانی مایکروسافت در نظر دارد تا با برگزاری یک رویداد در ماه ژوئن نگاه نزدیک‌تری را به ‌کنسول ایکس باکس سری ایکس و بازی‌های آن به طرفداران ارائه کند؛ این رویداد احتمالا در هفته دوم ماه ژوئن برگزار خواهد شد. چندی پیش نیز در جریان برنامه Inside Xbox که به‌صورت ماهانه و با محوریت کنسول ایکس باکس سری ایکس و بازی‌های آن تولید و پخش می‌شود، شاهد نمایش و رونمایی برخی از عناوین روی کنسول نسل نهمی مایکروسافت بودیم.

نظر شما در این‌باره چیست؟ آیا در ماه آینده شاهد رونمایی از کنسول پلی استیشن ۵ خواهیم بود؟

بازی های پلی استیشن 5
Telegram
بازی های پلی استیشن 5
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *