معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه اکتبر

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه اکتبر

زمان زیادی تا شروع نسل نهم صنعت بازی‌های ویدئویی و خداحافظی با نسل هشتم باقی نمانده است. نسل هشتمی که فراز و نشیب‌های فراوانی داشت. رشد گرافیکی که در این نسل بازی‌ها تجربه کردند، به طور حتم فراموش نشدنی خواهد بود. با اینکه کم‌تر از یک ماه دیگر نسل هشتم به پایان می‌رسد، اما قرار نیست این پایان رسیدن به معنی قطع پشتیبانی شرکت‌ها از کنسول‌ها و محصولاتشان باشد. سونی طبق روال هر ماه خود، لیست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه اکتبر که می‌توانید آن‌ها را به صورت رایگان روی پلی استیشن ۴ تجربه کنید را اطلاع رسانی کرد.

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس

دو بازی این ماه، جزو آثار پرطرفدار هستند. یکی از این آثار، بازی Need for Speed Playback است.

بی‌شک از بازی Need for Speed می‌توان به عنوان بهترین مجموعه سبک ریسینگ تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی یاد کرد. مجموعه‌ای که چندی است در راه نادرستی قدم بر می‌دارد، اما همچنان کیفیت بالایی دارد و می‌تواند هر بازیبازی که عاشق ماشین‌سواری است را مجذوب خود کند. حال در ماه اکتبر، با خرید اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس، می‌توانید بازی Need for Speed Playback را به طور رایگان روی پلی استیشن ۴ دریافت و از تجربه آن لذت ببرید.

اثر دیگری که در ماه اکتبر برای مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس رایگان خواهد شد، بازی Vampyr است. همانطور که از اسم بازی مشخص است، شما در نقش خون آشامی در دل لندن قرار دارید. بازی از المان‌های نقش آفرینی بهره می‌برد و گشت و گذار در داستانی که روایت می‌کند، جذاب خواهد بود.

هر دو بازی یاد شده از تاریخ شش اکتبر (۱۵ مهر) تا دو نوامبر (۱۲ آبان) به صورت رایگان برای مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس روی پلی استیشن ۴ دردسترس قرار خواهد گرفت.

البته در این میان هنوز زمان برای تجربه بازی‌های رایگان ماه سپتامبر خواهید داشت. به عبارتی دیگر دو بازی Street Fighter V و بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds تا تاریخ پنج اکتبر (۱۴ مهر) برای مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود.

سرویس پلی استیشن پلاس در حال تجربه آخرین روزهای خود در نسل هشتم صنعت بازی‌های ویدئویی است. این سرویس به گفته سونی در نسل نهم تغییرات بنیادینی را تجربه خواهد کرد. از جمله این تغییرات می‌توان به اضافه شدن ویژگی جداگانه‌ای به نام سرویس کالکشن اشاره کرد که با کمک این سرویس، کاربران پلی استیشن ۵ می‌تواند از تجربه بیش از ۹۹ درصد بازی‌های پلی استیشن ۴ لذت ببرند.

پلی استیشن ۵ قرار است ابتدا در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) برای ایالات متحده آمریکا، ژاپن،استرالیا، مکزیک، کانادا، نیوزلند و کره جنوبی منتشر شود و سپس در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان)، به انتشار جهانی برسد. همچنین پلی استیشن ۵ در ابتدا دو نسخه خواهد داشت. نسخه‌ای که فاقد دیسک درایو نوری است و به اصلاح به آن نسخه دیجیتالی می‌گویند که قیمت ۳۹۹ دلاری دارد و نسخه‌ای که همراه با دیسک درایو نوری است و به آن نسخه استاندارد می‌گویند که قیمت این نسخه ۴۹۹ دلار اعلام شده است. همچنین پیش فروش کنسول نیز از چندی پیش آغاز شده است.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *