معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

براساس اعلام رسمی پلی استیشن، بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست اعلام شدند که بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ساخته محبوب استودیو Infinity Ward برای تمامی دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس در ماه آگوست به‌صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود. گفتنی است که نسخه ریمستر این عنوان در ماه آینده در اختیار دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد بنابراین بازیکن‌ها تنها می‌توانند به تجربه بخش کمپین این بازی بپردازند و خبری از بخش مولتی پلیر نخواهد بود.

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

علاوه‌بر یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های فرنچایز Call of Duty، دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس می‌توانند در ماه آگوست بازی Fall Guys: Ultimate Knockout ساخته استودیو Mediatonic را به‌صورت رایگان دانلود کنند. این عنوان از تاریخ ۴ آگوست ۲۰۲۰ (۱۴ مرداد ۱۳۹۹) تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ (۱۰ شهریور ۱۳۹۹) در دسترس خواهد بود. ناگفته نماند که شما می‌توانید با داشتن اشتراک پلی استیشن پلاس نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را از فردا روی کنسول خود دانلود کنید و تا پایان ماه آگوست به‌تجربه آن بپردازید.

در این گزارش همچنین ذکر شده است که تمامی کاربران پلی استیشن ۴ می‌توانند در اولین آخر هفته ماه آگوست به‌صورت رایگان و بدون نیاز به داشتن اشتراک پلی استیشن پلاس از بخش مولتی پلیر حاضر در عناوین مختلف لذت ببرند؛ این طرح از تاریخ ۸ آگوست ۲۰۲۰ (۱۸ مرداد ۱۳۹۹) آغاز می‌شود و در انتها روز بعد به پایان می‌رسد.

در ماه جولای نیز عناوین مطرحی همچون بازی NBA 2K20، بازی Rise of Tomb Raider و بازی Erica به‌صورت رایگان در دسترس دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس قرار گرفتند که بازیکن‌ها می‌توانند درصورت داشتن این اشتراک تا تاریخ ۳ آگوست ۲۰۲۰ (۱۳ مرداد ۱۳۹۹)، درست یک روز پیش از در دسترس قرار گرفتن بازی‌های رایگان جدید این اشتراک، عناوین ذکر شده را تجربه کنند.

 

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس کلیک کنید

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *