معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس استیدیا پرو مشخص شدند

بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس استیدیا پرو مشخص شدند

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت گوگل بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس استیدیا پرو در اولین ماه از سال جدید میلادی را مشخص کرده است.

بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس استیدیا پرو

اگرچه مدتی از عرضه‌ی رسمی سرویس جدید استریم بازی‌های شرکت گوگل یعنی گوگل استیدیا می‌گذرد ولی متاسفانه بدون انتشار اطلاعات دقیق از سوی این شرکت، نتیجه‌گیری درباره‌ی عملکرد این سرویس کمی دشوار است. با وجود تفاوت‌های متعدد بین کنسول‌ها و سرویس‌های استریم، همچنان شباهت‌هایی نیز بین این پلتفرم‌ها وجود دارد. یکی از این شباهت‌ها به عرضه‌ی بازی‌های رایگان به صورت ماهانه برای مشترکین سرویس‌های موجود مربوط می‌شوند.

همانند ماه‌های گذشته، شرکت گوگل دو عنوان رایگان جدید را برای ماه ژانویه در نظر گرفته است. مشترکین سرویس استیدیا پرو در اولین ماه از سال ۲۰۲۰ میلادی بازی Rise of Tomb Raider: 20 Year Celebration را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. این دومین باری است که شرکت گوگل یکی از عناوین سری Tomb Raider را به صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس گوگل استیدیا قرار می‌دهد. دومین بازی در نظر گرفته شده برای کاربران این سرویس Thumper خواهد بود.

هر دو بازی یاد شده در تاریخ ۱۱ دی ماه سال جاری (۱ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس استیدیا پرو قرار خواهد گرفت.

بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس استیدیا پرو
Telegram
بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس استیدیا پرو
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *