معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی های رایگان ماه مارچ سرویس پلی استیشن پلاس مشخص شد

بازی های رایگان ماه مارچ سرویس پلی استیشن پلاس مشخص شد

همانطور که اطلاع دارید؛ سونی هر ماه عناوینی را به صورت رایگان در اختیار کسانی که اشتراک سرویس پلی‌استیشن پلاس را خریداری کرده‌اند قرار می‌دهد که با اضافه کردن این عنوان به لیست‌ بازی‌های حساب کاربریتان می‌توانید به آن‌ها دسترسی همیشگی پیدا کنید. حال طبق روال هر ماه، سونی بازی های رایگان ماه مارچ سرویس پلی استیشن پلاس را منتشر کرد.

بازی های رایگان ماه مارچ سرویس پلی استیشن پلاس
 
شایعاتی پیش از این مبتنی بر حضور بازی Shadow of the Colossus در میان بازی‌های رایگان ماه مارچ ۲۰۲۰ به گوش می‌رسید که حال با انتشار لیست بازی‌ها، حضور آن تایید شد. بازی Shadow of the Colossus نسخه بازسازی شده اثری است که در سال ۲۰۰۵ میلادی روی کنسول به یاد ماندی پلی‌استیشن ۲ منتشر شد. داستان بازی روایتگر شخصیتی به نام واندر (Wander) است که برای عبور از سرزمینی ممنوعه باید تن به مبارزات بزرگی بدهد.

دومین اثری که می‌توانید به صورت رایگان در ماه مارچ تجربه کنید، بازی Sonic Forces است. حضور این بازی در لیست عناوین رایگان ماه جاری، بی‌دلیل نیست. هم‌اکنون سینماهای جهان میزبان فیلم Sonic the Hedgehog است که توسط منتقدین و تماشاگران توانسته بازخوردهای خوبی دریافت کند. به همین مناسبت سونی اثری از مجموعه بازی Sonic را در لیست بازی‌های رایگان این ماه قرار داده است تا نظر مثبت طرفداران این مجموعه پیش از پیش بدست آورد.

البته هنوز چند روزی تا پایان ماه فوریه باقی مانده است و در همین زمان اندک می‌توانید با خرید اشتراک سرویس پلی‌استیشن پلاس بازی BioShock: The Collection و بازی The Sims 4 را به صورت رایگان خریداری و از تجربه آن‌ها لذت ببرید.

بازی های رایگان ماه مارچ سرویس پلی استیشن پلاس
Telegram
بازی های رایگان ماه مارچ سرویس پلی استیشن پلاس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *